تعمیر گیربکس cvt

بسیاری از خودروهای پیشرفته این روزها برای سیستم انتقال قدرت خود سراغ گیربکس cvt می روند. این گیربکس ها دارای ساختار پیچیده ای هستند و یکی از انواع پر استفاده گیربکس های اتوماتیک تک سرعته شناخته می شوند.

بیشترین موارد استفاده از گیربکس cvt در خودروهایی است که ابعاد و وزن کمتری دارند. خودروهای چینی موجود در بازار ایران نیز از این گیربکس ها بهتره می گیرند. در زمان تعمیر گیربکس cvt باید سراغ تعمیرگاه یا فرد خاصی بروید که می تواند این خدمات را با کیفیت تضمیمینی در اختیار شما بگذارد.

میزان آشنایی و تخصص فرد تعمیرکار در رابطه تعمیر گیربکس cvt تاثیر زیادی روی نتیجه نهایی کار خواهد داشت. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، باید سراغ محصولات اورجینال و اصل بروند. تعمیر گیربکس cvt تضمینی قطعا باعث می شود مشتریان این خدمات با آسایش خاطر سراغ یک فرد یا مجموعه بروند. 

خدمات تعمیر گیربکس cvt

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس cvt

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس cvt

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس cvt

تعمیر گیربکس cvt
تعمیر گیربکس cvt در تهران

ترافیک تهران بی شک دشمن اصلی گیربکس های اتوماتیک است؛ گیربکس cvt نیز از آسیب های ترمز زدن مداوم و حرکت آهسته در ترافیک در امان نیست. البته در تهران و حومه مجموعه های زیادی در زمینه تعمیر تخصصی گیربکس فعالیت می کنند، اما گاهی پیدا کردن یک تعمیرگاه گیربکس cvt قابل اطمینان و حرفه ای می تواند سردرگم کننده باشد.

پس دارندگان خودروهای مجهز به گیربکس cvt باید حتما بدانند که نشانه های اولیه خرابی گیربکس cvt چیست و برای تعمیر آن باید به کجا مراجعه کنند.

بسیاری از تعمیرگاه ها برای آن که بتوانند مشتریان را فریب دهنده، با انجام تبلیغات گسترده در مورد قیمت پایین خدمات به دنبال جلب توجه هستند. پس اگر به دنبال مرکز تعمیر گیربکس cvt در تهران هستید، باید از کیفیت خدمات قبل از همه چیز اطمینان حاصل کنید. 

شماره تعمیرگاه  تعمیر گیربکس cvt 

در اختیار داشتن شماره تعمیرگاه تعمیر گیربکس cvt به دارندگان این خودروها کمک می کند تا در مدت زمان کوتاه تری روند تعمیرات گیربکس خودرو خود را طی کنند. به خصوص در شهر های بزرگ و شلوغ مانند تهران، وجود یک شماره تلفن که به ما اجازه برقراری ارتباط با افراد حرفه ای را بدهد، قطعا کمک می کند تا بتوانیم راحت تر تعمیرکار حرفه ای دسترسی داشته باشیم.

متخصصین ما در مجموعه الو گیربکس همیشه آماده اند تا راهنمایی های لازم و نکات مهم در خصوص نگهداری از گیربکس cvt را در اختیار شما قرار دهند.

تعمیر گیربکس cvt
هزینه  تعمیر گیربکس cvt

بسته به مشکل بوجود آمده برای گیربکس cvt هزینه تعمیر آن می تواند متفاوت باشد. از آنجایی که گیربکس cvt دارای قدرت پایین تری از سایر انواع گیربکس است، برای مصارف سنگین نمی تواند گزینه خوبی باشد. پس در صورتی که راننده فشار بیش از حد به خودرو مجهز به گیربکس cvt وارد کند، احتمال آسیب دیدن این گیربکس ها بیشتر خواهد شد.

در صورتی که این گیربکس خرابی اساسی داشته باشد، قطعا هزینه های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد. روند تعویض روغن گیربکس در این خودروها باید در فواصل زمانی کوتاه تری انجام شود.

یکی از روش هایی که اجازه می دهد هزینه تعمیر گیربکس cvt را در طولانی مدت کاهش دهید این است که حتما سرویس دهی های دوره ای را جدی بگیرید و در صورتی که کوچکترین نشانه ای از خرابی گیربکس cvt به نظرتان رسید، به تعمیرکار متخصص و حرفه ای مراجعه کنید. 

تعمیر گیربکس cvt
هزینه  تعمیر گیربکس cvt خودروهای خارجی

ابعاد کوچک گیربکس cvt به آنها اجازه می دهد تا فضای کمی در خودرو اشغال کنند و وزن آنها نیز پایین تر است. به همین دلیل در اتومبیل های سدان می توانند گزینه های خوبی باشند.

امروزه برندهای تولید کننده خودرو خارجی زیادی سراغ استفاده از این نمونه گیربکس می روند که می توان گفت مهمترین آنها عبارتند از آئودی، هوندا، نیسان، تویوتا و خودرو های چینی موجود در بازار ایران مانند چری تیگو و غیره.پیچیدگی بالاتر گیربکس cvt استفاده شده روی خودروهای خارجی باعث می شود روند تعمیر و سرویس دهی آنها دشوار باشد.

از همین رو در مقایسه با هزینه تعمیر گیربکس دستی یا گیربکس های دیگر اتوماتیک استفاده شده در خودروهای داخلی، هزینه تعمیر گیربکس cvt خودروهای خارجی بیشتر خواهد بود. 

تعمیر گیربکس cvt
هزینه  تعمیر گیربکس cvt خودروهای داخلی

در خودروهای داخلی کمتر از گیربکس cvt استفاده شده است. بیشترین موارد استفاده از این گیربکس ها زمانی می باشد که دارندگان خودروهای داخلی اقدام به تعویض نوع گیربکس خودرو خود کنند. در چنین شرایطی آنها برای سرویس دهی و نگهداری از گیربکس cvt باید نکات گوناگونی را مد نظر قرار دهند.

همچنین گاهی این تصمیم می تواند تبعات نامناسبی داشته باشد و به دلیل عدم سازگاری قدرت تولید شده توسط گیربکس cvt و حجم و وزن سایر قسمت های خودرو؛ احتمال آسیب دیدن این نمونه از گیربکس بیشتر خواهد بود. اما در نمونه های دیگر خودروهای داخلی که از این نمونه گیربکس در آن استفاده شده می توان گفت هزینه های متوسط برای انجام خدمات تعمیر گیربکس تا حدودی مناسب تر است.
تعمیر گیربکس cvt

تعمیرات گیربکس cvt انواع خودروهای داخلی و خارجی

تعمیرات گیربکس cvt انواع خودروهای داخلی و خارجی به صورت اصولی و حرفه ای، وابسته به دو پارامتر اصلی می باشد. اولین و مهمترین پارامتر آشنایی تعمیرکار با ساختار گیربکس cvt و میزان مهارت او در راستای تعمیر این قسمت از خودرو است.

پارامتر مهم دوم کیفیت لوازم و قطعات یدکی است که برای تعمیر این نمونه از گیربکس مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام تعمیراتی نمونه از گیربکس همواره اولویت شما باید کیفیت و صحت انجام تعمیرات باشد.

چرا که در غیر این صورت بعد از مدتی مجبور به پرداخت هزینه های سنگین خواهید بود و ممکن است مشکل به وجود آمده در گیربکس به سایر قسمتهای خودرو نیز آسیب برساند.

سوالات متداول تعمیر گیربکس cvt

برای دریافت خدمات تعمیرات گیربکس cvt از کجا اقدام کنیم؟

مجموعه الو گیربکس آماده است تا راهنمایی های لازم جهت دریافت خدمات تعمیر گیربکس را در اختیار شما قرار دهد. 

بهترین مرکز تخصصی تعمیر گیربکس در تهران کدام است؟

 بهترین مرکز تخصصی تعمیر گیربکس در تهران مجموعه ای است که بتواند افراد حرفه ای و تجهیزات یا قطعات یدکی مناسب برای این کار را در اختیار داشته باشد. 

چه نکات مهمی را قبل از تعمیر گیربکس cvt باید مد نظر قرار دهیم؟

 در انتخاب تعمیرگاه باید دقت کافی به خرج دهید که تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده جهت تعمیر گیربکس اقدام کند. همچنین در اختیار داشتن قطعات یدکی اصل و با کیفیت روی نتیجه نهایی کار تاثیر زیادی خواهد داشت.