دسته‌بندی نشده

تعمیر گیربکس کیا اپیروس 

تعمیر گیربکس کیا اپیروس

الو گیربکس، تعمیر انواع گیربکس را به صورت تخصصی انجام می دهد. مجموعه الو گیربکس با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در تهران، انواع گیربکس های پیشرفته اتومات و دستی را با ابزارهای تخصصی عیب یابی کرده و تعمیرات را انجام می دهند. تمامی تعمیرات ما گارانتی کامل دارد. برای دریافت مشاوره رایگان یا یدک کش نیم بها با کارشناسان ما در الو گیربکس تماس بگیرید.

تعمیرگاه گیربکس کیا اپیروس الو گیربکس

تعمیرگاه گیربکس کیا اپیروس الو گیربکس با کادری حرفه‌ای و توانمند در تعمیر انواع گیربکس به خصوص تعمیر گیربکس کیا اپیروس، آماده ارائه بهترین قیمت تعمیر با گارانتی به هموطنان گرامی است. کلیه پرسنل این مجموعه، آموزش دیده و دارای گواهی صلاحیت حرفه‌ای بوده و صرفا از قطعات اورجینال در فرآیند تعویض قطعات استفاده می‌کنند. 

در تعمیرگاه گیربکس کیا اپیروس الو گیربکس، شناسایی صحیح عیب با دستگاه‌های مدرن، گام نخست در ارائه سرویس به مشتریان گرامی است. ما به مشتری تضمین می‌دهیم تا اگر قطعه‌ای نیاز به تعویض نداشته باشد، آن را تعویض نکنیم تا در بودجه تعمیراتی مشتری، صرفه‌جویی شود. تست و عیب یابی کلیه قطعات خودرو کیا به خصوص گیربکس گران قیمت این خودرو لوکس، با دقت کافی در تعمیرگاه الو گیربکس انجام می‌شود. خدماتی که ارائه می‌ دهیم به شرح زیر است:

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس، تخصص الو گیربکس است. هر نوع گیربکس شامل: گیربکس دستی اتوماتیک شده، گیربکس CVT، گیربکس اتوماتیک خورشیدی و گیربکس دوکلاچه توسط کارشناسان ما با بهترین شیوه عیب یابی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض می شود. 

تعویض روغن موتور

از خدمات تعمیرگاه الو گیربکس، تعویض منظم روغن سیستم هیدرولیک ترمز در خودروی شما است. مراقب باشید که روغن گیربکس و روغن موتور، به صورت دوره ای و مدون تعویض شود. تا کارکرد خودرو و قطعات آن همواره حفط شود.

سرویس دوره ای

یکی از خدمات مهمی که الو گیربکس در اختیار مالکان خودرو کیا اپیروس قرار می دهد، خدمات سرویس دوره ای منظم خودرو است. سرویس منظم دوره ای خودرو کیا، هزینه تمام شده تعمیرات  وتعویض قطعات را کاهش می دهد. خدماتی که در سرویس دوره ای انجام می شود شامل: چک کردن روغن موتور، بررسی سیستم خنک کننده و شلنگ های رادیاتور، بررسی عملکرد باطری، تعویض روغن موتور،
توصیه می شود هر 5 هزار کیلومتر، روغن موتور تعویض شود. در سرویس دوره ای، کارکرد سیستم برق رسانی شامل: دینام، کوئل، شمع ها و فیوزها چک می شود. اگر نیاز به تعویض داشته باشد، انجام می شود تا از انتقال عیب به سایر قطعات جلوگیری شود. 

مزایا و معایب گیربکس کیا  اپیروس

یکی از معایب گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس، هزینه‌های بالای تعمیر و تعویض قطعات است. لذا سرویس دوره ای و رانندگی اصولی را با این خودرو توصیه می‌کنیم. استفاده از گیربکس اتوماتیک در خیابان های پرترافیک ایران، یک مزیت مهم است. اما راننده باید مهارت لازم در استفاده از گیربکس اتومات را داشته باشد. 

کمیاب بودن قطعات گیربکس اپیروس 

تعمیر گیربکس کیا اپیروس کار آسانی نیست. چون  قطعاتش به سختی پیدا می‌شود. الو گیربکس صرفا در زمان نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اورجینال استفاده می‌کند. بعضی از تکنسین ها، دانش و مهارت لازم برای شناسایی عیب و تعمیر و تعویض قطعات کیا اپیروس ندارند. الو گیربکس با بیش از دو دهه سابقه فعالیت حرفه ای، اطمینان می دهد که از تعمیرات تخصصی و کامل انجام می شود و  جایگزین تمامی قطعات تعویض شده، از قطعات اصل استفاده شود.

تعویض گیربکس

تعویض گیربکس در الو گیربکس، آخرین مرحله فرآیند عیب یابی و تعمیر و سرویس دوره ای خودرو است. اگر به هر دلیلی گیربکس کیا اپیروس شما نیاز به تعویض داشته باشد،  بهترین قطعات با ضمانت مکتوب در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. 

قیمت خرید گیربکس

قیمت خرید گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس به عواملی بستگی دارد که در ادامه مرور کردیم. 

مشکلات متداول گیربکس اتوماتیک

شنیدن صدای وزوز از گیربکس، تاخیر در عملکرد گیربکس، روشن شدن چراغ چک موتور، سر و صدای خودرو، مکث، نشتی روغن گیربکس، بوی سوختگی از روغن گیربکس ، تعویض خود به خود دنده‌ها از مشکلات متداول گیربکس اتوماتیک است که در الو گیربکس با بهترین شیوه بررسی و رفع عیب می‌شود. 

اهمیت سرویس دوره ای در کیا اپیروس

 سرویس دوره‌ای در کیا اپیروس همان‌طور که در بالا گفتیم، باید مد نظر رانندگان محترم قرار داشته باشد. در الو گیربکس، بهترین سرویس دوره‌ای کیا اپیروس ارائه می‌شود. 

نوع روغن

متاسفانه برخی از روغن های موجود بازار، مناسب این خودرو نبوده و سبب آسیب به قطعات و کاهش کیفیت و عمر قطعه می‌شود. ما بهترین نوع روغن با استاندارد بین المللی را برای تعویض روغن گیربکس خودرو در نظر داریم. نوع روغن کیا اپیروس، SK ATF SP III یا DIAMOND ATF SP III است. 

قیمت روغن

چون در سرویس دوره‌ای، قیمت روغن گیربکس و روغن موتور در هزینه تمام شده تاثیر دارد، الو گیربکس تلاش می کند تا بهترین نوع روغن را با بهترین قیمت در اختیار مشتری نهایی قرار دهد. 

حجم روغن

روغن گیربکس بایستی به میزان حجم استاندارد استفاده شود. برخی از تعمیرکاران، از حجم کم‌تر از استاندارد استفاده کرده که به طول عمر قطعه آسیب می‌زند و نیازمند تعویض روغن در فواصل زمانی کم هستید. با حجم موتور 3300 سی سی، حجم روغن حدود 10.9 لیتر نیاز است. دوره بازدید هز 15000 کیلومتر و دوره تعویض هم هر 40 هزار کیلومتر است. 

  1. روغن مناسب گیربکس اتومات

برای انتخاب روغن گیربکس مناسب کیا اپیروس، بهترین منبع، دفترچه راهنمای خودرو است. زمان مناسب تعویض و نحوه چک کردن آن نیز اهمیت دارد. الو گیربکس بهترین روغن گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس را برای خودرو شما استفاده می‌کند تا از اصطکاک و استهلاک قطعات جلوگیری شود. 

روغن گیربکس اتوماتیک کیا اپیروس باید هر 40 هزار کیلومتر تعویض شود. روغن گیربکس مناسب این خودرو بهتر است DEX VI اصل باشد. رنگ روغن گیربکس این خودرو قرمز رنگ است. 

مشخصات فنی کیا اپیروس

این خودرو، دارای محور محرک به صورت دیفرانسیل جلو است. گیربکس 5 دنده اتومات داشته و پیشرانه اش شش سیلندر و حجم موتور نیز  3.8 لیتر می باشد. 

عملکرد فنی کیا اپیروس

قدرت کیا اپیروس، 265 اسب بخار است. گشتاورش هم 353 نیوتن متر و شتاب  7.5 ثانیه دارد. حداکثر سرعت این خودرو، 230 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است. مصرف ترکیبی سوخت نیز 10.9 لیتر ر هر 100 کیلومتر برآورد می شود. 

ابعاد و اندازه های کیا اپیروس

این سدان بزرگ، شاسی یکپارچه دارد. طول 5000 میلی متر، عرض 1850 میلی متر، ارتفاع 1485 میلی متر و فاصله محوری 2800 میلی متر است. وزن خودرو نیز 1864 کیلوگرم اعلام شده است. 

مشخصات فنی گیربکس کیا  اپیروس

گیربکس کیا  اپیروس، اتوماتیک است. پنج دنده اتوماتیک تیپ ترونیک بوده و  سیستم بسیار پیچیده دارد. به همین دلیل، هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک از هزینه تعمیر موتور گاها بیشتر است. 

هزینه تعمیر گیربکس کیا اپیروس

هزینه تعمیر گیربکس کیا اپیروس در تعمیرگاه الو گیربکس، با مشاوره لازم حرفه ای به راننده و ارائه جزییات دقیق از فرآیند بازرسی کامل و تعویض یا تعمیر قطعات و اجرت مرکز تعیین می شود. 

تست کامل گیربکس با دستگاه های سیمولاتور یا شبیه ساز گیربکس اتومات انجام شده و بررسی فشارهای هیدرولیکی در قسمت های مختلف گیربکس کیا در بهترین شکل ممکن انجام می شود تا در هزینه های تعمیراتی خودرو صرفه جویی شود. بررسی مشکل فرار روغن در گیربکس و تعمیر توربین گیربکس در الو گیربکس با مناسب ترین نرخ عرضه می‌شود. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *