تعمیر گیربکس کوپا 100% تضمینی

خدمات تعمیرگاه گیربکس کوپا

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس کوپا

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس کوپا

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس کوپا

منتقل کردن قدرت گیربکس و موتور خودرو یکی از مهم‌ترین مواردی است که موجب ایستادن خودروی شما می‌شود. زمانی‌ که گیربکس اتوماتیک درست عمل نکند، خودروی شما درست عمل نخواهد کرد و به توجه شما نیاز دارد؛ چرا که با عیب یابی مشکل موتور و گیربکس خودرو می‌توانید از خرابی‌های بیشتر جلوگیری کنید.

این مورد علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌هایی تعمیر، برایتان نفع بیشتری هم خواهد داشت. در ادامه مطلب شما را با تعمیر گیربکس کوپا  آشنا و راهنمایی خواهیم کرد.

تعمیرگاه گیربکس کوپا

دومین قطعه مهم سیستم و حرکتی ماشین گیربکس یا جعبه ماشین به شمار می‌رود که اصولا پس از کلاچ می‌توان به آن اشاره کرد. در حالت کلی گیربکس‌ها دو نوع هستند؛ اتوماتیک و دستی؛ گیربکس دستی موقع تعویض دنده نیاز به کلاچ گیری دارد، اما اتوماتیک به صورت خودکار است.

با این وجود نیاز به تعمیرگاه گیربکس کوپا در سطح شهر و در سراسر کشور است تا افراد بتوانند به طور تخصصی از خدمات لازم جهت تعمیرات انواع این مدل گیربکس استفاده کنند. با وجود ترافیک بالایی که این روزها در سطح شهرهای کشور وجود دارد، فشار بیشتری به گیربکس‌ها وارد شده و به این سبب وجود تعمیرگاه گیربکس کوپا با ارائه خدمات و سرویس دهی‌های لازم یکی از موارد ضروری برای تعمیرات این گیربکس‌های اتومات و غیر ایرانی است.

با توجه به اینکه گیربکس‌های کوپا در دسته گیربکس‌های خارجی و اتوماتیک هستند و هزینه تعمیر گیربکس‌ خودرو چینی در نوع اتوماتیک بسیار بیشتر است، نیاز به این است که تعمیرگاه گیربکس کوپا به طور تخصصی در هر شهری وجود داشته باشد تا شما با اطمینان کامل به آن‌ها رجوع کنید.

یک تعمیرکار حرفه‌ای در زمینه تعمیرات گیربکس کوپا لازم است که با تعمیر این نوع گیربکس آشنایی و شناخت کافی داشته باشد و ضمن معاینه فنی گیربکس خراب شده خدمات گارانتی دار و با ضمانت به مشتریان خود عرضه کند.
تعمیر گیربکس کوپا

تعمیرات گیربکس انواع خودروهای کوپا

تعمیر گیربکس کوپا شامل خودروهایی مانند ام وی ام، ام جی، لیفان، و غیره می‌باشد و اکثر خودروهای چینی تیگو 5، آریزو ایکس 22، ایکس 33، ام وی ام، 550، 530، 315 و لیفان ایکس 50 و 820 و…

تعویض انواع تسمه تایم و ابزار مخصوص تعویض دیسک و صفحه، پمپ کلاچ از جمله خدمات تعمیرکاران گیربکس کوپا است. تعمیر گیربکس کوپا شامل انواع تعمیر موتور سرسیلندر، کولر خودرو، برق خودرو، هیدرولیک، دستگاه تعلیق جلو و عقب است. تعمیرگاه گیربکس کوپا با داشتن تعمیرکاران زبردست و بهترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان هستند.

 • عیب یابی، تقویت و تعمیر سیستم چرخ‌ها
 • خدمات ارائه شده توسط مجموعه تعمیر گیربکس کوپا بی قید و شرط صورت می‌گیرد.
 • به طور کامل کمک یدک کش‌های خودرو برای تعمیر ماشین‌های شما در زمینه تعمیرات این نوع گیربکس‌ها در دسترس است.
 • تکنولوژی که در تعمیر گیربکس کوپا به کار رفته، باعث پیچیدگی این گیربکس‌ها شده و هزینه تعمیر گیربکس‌های کوپا بیشتر از یک گیربکس دستی است.
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک نیاز به دقت، دانش و مهارت بالایی دارد.

در این حوزه برای تعمیر گیربکس در انواع خودروهای داخلی، چینی، آلمانی، فرانسوی، تعمیر صورت می‌گیرد و اکثرا هزینه‌های تعمیر گیربکس کوپا به صورت نیم بها انجام می‌شود.
تعمیر گیربکس کوپا

تعمیر گیربکس اتومات گریت کوپا

اکثرا خودروها از تجهیزات مختلفی تشکیل شده‎‌اند که با هماهنگی این قطعات کار یا حرکت می‌کنند. اجزایی که در هر خودرو وجود دارند، شامل موتور، سیستم برقی و گیربکس اتومات برقی است. امروزه اغلب خودروها برای کارایی بهتر و جلوگیری از خرابی‌های احتمالی از تعمیر گیربکس کوپا بهره می‌برند و نوع اتصالات آن‌ها کاملا با گیربکس دستی متفاوت است و حتما می‌بایست توسط افراد متخصص انجام شود.

به طور مثال اگر ماشین شما بدون هیچ دلیل مشخصی در حال تعویض دنده باشد و شروع به نالیدن کند، امکان دارد این صدای ناله در اثر لیز خوردن گیربکس مشکل پیدا کرده باشد. خوانش آر پی ام بالای 3500 و تاخیر در شتاب یکی از نشانه‌های لغزش گیربکس است و این حالات می‌تواند ناشی از کم بودن مایع گیربکس باشد.

فاجعه‌وارتر از آن امکان دارد فرسوده شدن باندها یا چرخ دنده‌های انتقال در این موضوع دخیل باشند. زمانی‌ که دنده را تعویض می‌کنید، ممکن است صدای تندی بشنوید؛ به طور مثال صدای تعویض دنده را سخت احساس کنید که این امر می‌تواند علائم خرابی گیربکس اتوماتیک شما باشد.
تعمیر گیربکس کوپا

تعمیر گیربکس دستی گریت کوپا

در کشور ایران هنوز استفاده از گیربکس‌های اتوماتیک به شکل قابل توجهی جا نیفتاده است و یا اینکه خودروهای ایرانی قابلیت نصب گیربکس‌های اتومات را ندارند به همین دلیل کاربرد گیربکس‌های دستی با توجه به استفاده بالای آن‌ها در کشور بیشتر است.  تعمیرات گیربکس‌ دستی از جمله تعمیر گیربکس دستی گریت کوپا یک ضرورت است به این منظور که گیربکس‌های دستی دارای خرابی بیشتر و استهلاک بالایی هستند؛ پس مراجعه به تعمیرگاه گیربکس کوپا را باید جدی گرفت.

گیربکس خودرو یکی از بخش‌های مهم خودرو به شمار می‌رود و از لحاظ مالی و هزینه‌ها نیز استفاده از گیربکس‌های دستی بیشتر است، معمولا کسانی که به دنبال لذت کامل رانندگی هستند هم خودروهای گیربکس دستی را انتخاب می‌کنند.

اصول کارکرد گیربکس‌های دستی، طریقه باز و بست، عیب یابی و شیک بندی روا برینگ‌ها می‌باشد. در صورتی به دنبال تعمیرگاه گیربکس کوپا می باشید، حتما به سراغ تعمیرکاران خبره کوپا بروید، بیشتر تعمیرکاران کوپا به صورت تجربی و سنتی با این حرفه آشنایی دارند.
تعمیر گیربکس کوپا

خرید گیربکس انواع خودروهای گریت کوپا

اگر نتوانستید گیربکس را تعمیر و یا عیب یابی کنید، باید به خرید گیربکس از الوگیربکس بپردازید. توجه داشته باشید که تعمیر گیربکس کوپا باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود، اما به طور کلی بسیاری معتقدند که تعمیر گیربکس کوپا دستی از تخصص‌های تعمیرکاران خبره‌ است.

با مطالبی که در زمینه کارایی گیربکس‌ها به شما عرضه شد، پیشنهاد ما به شما این است که حتما سعی کنید در اتومبیل خود از بهترین نوع گیربکس استفاده کرده و با کیفیت‌ترین آن‌ را بخرید تا هم عمر ماشین شما بالا رود و هم اینکه با خطرات کم‌تری مواجه شوید.

عیب یابی گیربکس گریت کوپا

تعمیر گیربکس شما باید در مواقع احساس خرابی در گیربکس صورت گیرد و در این صورت باید به تعمیرگاه گیربکس مراجعه کنید؛ در مواقعی که احساس خرابی در گیربکس خود کردید دنده عوض نکنید؛ زیرا به موتور فشار می‌آید، در صورت فشار به موتور میزان مصرف سوخت بالا می‌رود؛ از طرفی دیگر تعویض دنده در دور موتور پایین‌تر از حد استاندارد باعث شتاب‌گیری خودرو می‌شود.

دنده مرده به دلیل روغن سوزی، خرابی رینگ و پیستون، افتادن پوشش‌های سیلندر و خرابی در خودرو است. بسیاری از راننده‎ ها تعویض به موقع دنده را یکی لذت بخش‌ترین، لذت‌های رانندگی می‌دانند. شتاب‌گیری و تعویض به موقع دنده در صورت آگاهی راننده در گیربکس‌های دستی نسبت به اتوماتیک بهتر است.

هزینه نگهداری و تعمیر گیربکس کوپا این قطعات در مقایسه با نمونه‌های اتوماتیک کم‌تر است؛ همین موضوعات کنار یکدیگر باعث می‌شود قشر بالایی از رانندگان گیربکس‌های دستی را انتخاب کنند.

یکی از مهم‌ترین دردسرهای بزرگ گیربکس‌های اتوماتیک، تاخیر در تعویض دنده است. عمر این گیربکس‌ها نسبت به دنده دستی کم‌تر بوده و احتمال خرابی آن بیشتر است. همچنین هزینه تعمیر این قطعات خودرو بسیار بالا بوده است و تمامی رانندگان نیز از عهده هزینه آن برنمی‌آیند.

تعمیر گیربکس کوپا

دلایل استفاده نکردن از گیربکس‌های اتوماتیک

 • مشتاقان دنده دستی تمایلی به دنده اتوماتیک ندارند؛ زیرا گیربکس‌های اتومات امکان لذت رانندگی آنالوگ را از آن‌ها می‌گیرد.
 • تعمیر بسیاری از خرابی‌های گیربکس‌های اتومات در کشور ما هنوز برای تعمیرکاران ناشناخته است.
 • هزینه بالای تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک بسیار گران تمام می‌شود.
 • سیستم دنده اتوماتیک ظاهری ساده است، اما اختلالات اساسی دارد.
 • یکی دیگر از دلایل استفاده نکردن از این نوع گیربکس‌ها، ایرادات دنده اتوماتیک از جمله درست جا نرفتن دنده است که این مورد شامل گیربکس کوپا هم می‌شود.
 • بسیاری از گیربکس‌های عرضه شده در بازار تقلبی و غیر اصل هستند و اعتماد کردن برای خرید آن‌ها مشکل است.

سوالات متداول تعمیر گیربکس کوپا

آیا روغن گیربکس کوپا مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد؟

بله؛ روغن گیربکس مانند روغن موتور نیاز به تعویض کامل دارد و عمل روغن کاری گیربکس‌ها باید به طور منظم و اصولی صورت گیرد.

علت تقه زدن گیربکس کوپا چیست؟

این مشکل می‌تواند ناشی از ایراد برقی و یا فشار روغن گیربکس باشد که نیاز به مراجعه به تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر گیربکس کوپا دارد.

چرا گیربکس کوپا زوزه می‌کشد؟

معمولا این مشکل  صدا از کمبود روغن کاری، خرابی دنده‌ها از جمله دنده‌های دیفرانسیل می‌باشد.

علت گاز هرز خوردن گیربکس کوپا چیست؟

کمبود روغن، نرسیدن روغن پشت کاسه کلاچ‌ها و فرسودگی کلاچ‌ها می‌باشد.

خلاص شدن گیربکس کوپا به چه معناست؟

این ایراد به دلیل بریدن دنده اویل پمپ، خراب شدن دوربین، یا معیوب شدن چرخ دنده‌ها می‌تواند باشد.

حالت اضطراری گیربکس کوپا در دنده سه به چه معناست؟

این حالت زمانی است که گیربکس دچار مشکل شده است.

علت گیر کردن کوپا در حالت پارک چیست؟

علت گیر کردن در حالت پارک، نبود برق در سیستم، باتری خالی خودرو یا خرابی سلکتور است.

لرزش خودرو کوپا هنگام حرکت ناشی از چیست؟

لرزش خودرو هنگام حرکت، ناشی از خرابی توربین گیربکس، تلوس‌ها است که باعث ریپ زدن خودرو می‌شود.

تعمیر گیربکس کوپا