تعمیر گیربکس پی دی کی100% تضمینی

خدمات تعمیرگاه گیربکس پی دی کی

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس پی دی کی

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس پی دی کی

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس پی دی کی

تعمیر گیربکس پی دی کی تضمینی

یکی از انواع جدید گیربکس که در خودروهای مدرن مورد استفاده قرار می گیرد، گیربکس اتوماتیک دارای قابلیت تعویض دنده به صورت دستی است. این گیربکس ها را با نام گیربکس پی دی کی PDK می شناسند که این حروف مخفف عبارت Porsche Doppel Kupplung هستند. روند تعمیر گیربکس های ۷ سرعت نسبت به سایر انواع گیربکس موجود در بازار پیچیده تر است؛ چرا که ساختار آنها بسیار پیشرفته و مدرن می باشد. گیربکس پورشه، اولین گیربکسی است که توسط این شرکت طراحی و تولید شد.

افرادی که قصد تعمیر گیربکس پی دی کی تضمینی را دارند، باید سراغ تعمیرگاه هایی بروند که نیروی متخصص و آموزش دیده در آنها وظیفه تعمیر گیربکس را بر عهده دارد. همچنین نوع قطعات یدکی استفاده شده در این گیربکس ها متفاوت است. از همین رو پیدا کردن قطعات اورجینال و اصلی می تواند بر روی روند تعمیر گیربکس ها تاثیر زیادی بگذارد. 

تعمیر گیربکس پی دی کی
تعمیر گیربکس پی دی کی در تهران

رانندگی در ترافیک سنگین تهران برای خودروهایی که مجهز به گیربکس پی دی کی هستند، استهلاک زیادی را به همراه خواهد داشت. در نتیجه افراد باید مرکز تعمیر گیربکس پی دی کی در تهران که می تواند پاسخگوی نیازهای آنها باشد را بشناسند. حساسیت بالای روند تعمیر این نمونه از گیربکس باعث می شود تا کوچک ترین غفلت یا حرکت اشتباه توسط تعمیرکار باعث آسیب رسیدن به سایر قسمت های گیربکس و در نتیجه افزایش هزینه ها شود.
وقتی  تعمیرگاه گیربکس پی دی کی تخصصی مناسب برای خودرو خود را بشناسید، علاوه بر انجام تعمیرات، امکان دریافت خدمات سرویس دهی دوره ای نیز برای شما فراهم خواهد بود. تعمیر به موقع گیربکس پی دی کی و انجام سرویس دهی های به موقع آن باعث می شود عمر مفید گیربکس افزایش یابد و در زمان رانندگی عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

شماره تعمیرگاه  تعمیر گیربکس پی دی کی 

دارندگان خودروهای مجهز به گیربکس پی دی کی برای این که بتوانند روند تعمیر و نگهداری این قسمت از اتومبیل خود را راحت تر طی کنند باید حتما تعمیرگاه مورد نظر خود را بشناسند و شماره تماس تعمیرکار مورد اعتماد خود را در اختیار داشته باشند. گرفتن راهنمایی از یک مرکز تعمیر گیربکس تخصصی در خصوص نحوه نگهداری درست و نکات مهم در خصوص عیب یابی و… باعث می شود تا در طولانی مدت شاهد کاهش هزینه های لازم برای تعمیر گیربکس پی دی کی باشیم. متخصصین حرفه و آموزش دیده مجموعه الو گیربکس با ساختار گیربکس های PDK آشنایی کافی دارند و می توانند تجربیات و تخصص خود را در این زمینه با شما در میان بگذارند.

هزینه  تعمیر گیربکس پی دی کی

بسته به مدل خودرو و نوع مشکل بوجود آمده، روند انجام تعمیرات گیربکس پی دی کی متفاوت می باشد. چرا که نوع خدمات مورد نیاز، قطعات یدکی و… بسته به منشاء خرابی گیربکس می تواند تاثیر زیادی روی هزینه نهایی تعمیرات داشته باشد. اما در یک نگاه کلی می توان نتیجه گرفت که هزینه لازم برای تعمیر این گیربکس ها نسبت به سایر انواع سیستم انتقال قدرت خودرو بیشتر خواهد بود. بهتر است دارندگان خودروهای مجهز به گیربکس پی دی کی با روش های کاهش هزینه های خودرو در طولانی مدت آشنا باشند.
انجام سرویس دهی های دوره ای باعث می شود تا قسمت های مختلف گیربکس کمتر در معرض فرسایش قرار بگیرند. همچنین در صورتی که زمان رانندگی هرگونه لرزش، صدای غیر عادی، بوی شبیه به سوختگی و عملکرد نامناسب خودرو در راستای تعویض دنده به چشم خورد؛ یعنی زمان دریافت خدمات تعمیرات تخصصی فرا رسیده است. بی توجهی به این نشانه ها قطعا باعث می شود تا در طولانی مدت ملزم به پرداخت هزینه های بسیار سنگین تری باشید. 

تعمیر گیربکس پی دی کی
هزینه  تعمیر گیربکس پی دی کی خودروهای خارجی

خودروهای خارجی لوکس زیادی این روزها سراغ استفاده از گیربکس پی دی کی می روند. اما شرکت پورشه اولین کمپانی تولید خودرو بود که اقدام به طراحی و تولید این گیربکس ها نمود. قابلیت تعویض دنده در 7 حالت مختلف، می تواند 7 سرعت متوالی را برای رانندگان به ارمغان بیاورد. این گیربکس ها به عنوان یکی از انواع گیربکس های نیمه خودکار هستند.
بسیاری از افراد فعال در تعمیرگاه های تخصصی گیربکس، با ساختار گیربکس پی دی کی در زمان تعمیر آشنایی ندارند. در نتیجه برای استفاده از تجربه و تخصص افراد آموزش دیده ملزم به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید بود. از سوی دیگر قطعات استفاده شده در این گیربکس ها در صورت آسیب دیدن باید تعویض شوند. برای تهیه این قطعات نیاز به هزینه بیشتری دارید تا بتوانید لوازم یدکی اصلی و باکیفیت گیربکس پی دی کی مورد نظر خود را پیدا کنید. 

هزینه  تعمیر گیربکس پی دی کی خودروهای داخلی

امروزه بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که امکان استفاده از گیربکس پی دی کی روی خودروهای ایرانی وجود دارد. به هیچ عنوان ساختار خودروهای داخلی برای این نوع گیربکس مناسب نیست. از سوی دیگر هزینه های انجام این کار به هیچ عنوان همخوانی ندارد. چرا که برای خرید گیربکس پی دی کی باید مبلغ زیادی هزینه کنید. 

تعمیر گیربکس پی دی کی
تعمیرات گیربکس پی دی کی انواع خودروهای داخلی و خارجی

تعمیرات گیربکس پی دی کی انواع خودروهای خارجی برای دارندگان این اتومبیل ها همیشه پیچیده است. همچنین هزینه های آن نیز می تواند بسیار سنگین باشد. پس بهترین راه برای کاهش هزینه تعمیرات (و البته کاهش نیاز شما به این خدمات) آن است که نکات مهمی را در این زمینه مد نظر قرار دهید. در ادامه این نکات را با هم مورد بررسی مختصر قرار خواهیم داد. 

  • نشانه های اولیه خرابی گیربکس پی دی کی را بشناسید و به محض مشاهده آنها در اولین فرصت به تعمیرگاه حرفه ای این تجهیزات مراجعه کنید. 
  • طبق زمانبندی اعلام شده توسط سازنده باید در در زمان مشخص طبق کارکرد خودرو بر حسب کیلومتر برای تعویض روغن گیربکس و سرویس دهی سایر بخش های آن اقدام کنید. 
  • به هیچ عنوان سراغ استفاده از خدمات مراکزی که ادعا می کنند می توانند تعمیرات این گیربکس ها را با هزینه بسیار پایین تر ارائه دهند، نروید. چرا که احتمالاً دلیل ارزان تر بودن خدمات راه های استفاده از قطعات یدکی تقلبی است و همین موضوع می تواند باعث آسیب رسیدن بیشتر قسمتهای مختلف خودرو گردد. 

سوالات متداول تعمیر گیربکس پی دی کی

برای تعمیر گیربکس پی دی کی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 ابتدا باید تعمیرگاه تخصصی حرفه ای که توانایی برطرف سازی مشکل به صورت کامل را دارد پیدا کنید و سپس سراغ استفاده از خدمات آنها بروید. 

بهترین تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس پی دی کی چه ویژگی هایی دارد؟

یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس پی دی کی حرفه ای تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده در اختیار دارد و برای تعمیر گیربکس از قطعات جانبی با کیفیت و تجهیزات پیشرفته استفاده می کند.

چطور عمر مفید گیربکس پی دی کی را افزایش دهیم؟

برای افزایش عمر مفید گیربکس های پی دی کی باید نشانه های اولیه خرابی گیربکس را بشناسید و قبل از اینکه به سایر قسمت های گیربکس آسیب برسد نسبت به برطرف سازی آنها اقدام کنید. همچنین انجام سرویس های دوره ای در بازه های زمانی مشخص علاوه بر افزایش طول عمر گیربکس باعث عملکرد بهتر آن در زمان رانندگی می شود.

تعمیر گیربکس پی دی کی