تعمیر گیربکس پورشه 100% تضمینی

شماره تماس های تعمیرگاه گیربکس پورشه

با مدیریت برادران نوروزی

اشکان نوروزی

افشین نوروزی

خدمات تعمیرگاه گیربکس پورشه

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس پورشه

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس پورشه

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس پورشه

دارندگان خودروهای خارجی حتما با این مسئله درگیر هستند که تعمیرگاه مناسب خودرو خود را به سختی پیدا می کنند. به خصوص در شرایطی که برای قطعاتی حساس مانند گیربکس خودرو مشکلی به وجود بیاید، روند تعمیرات آنها از حساسیت بالاتری برخوردار است. خودروهای خارجی و لوکس موجود در کشور ما مانند پورشه دارای ساختمانی پیشرفته هستند که ویژگی های خاصی را به این اتومبیل ها بخشیده است.

 پیدا کردن یک تعمیرگاه گیربکس پورشه تخصصی و حرفه ای اجازه می دهد تا روند تعمیر و سرویس دهی این قسمت از خودرو خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. از سوی دیگر اگر مرکز تعمیر گیربکس پورشه مورد نظر شما تجهیزات یا تخصص کافی نداشته باشد، باعث آسیب رسیدن به قسمت های مختلف خودرو و افزایش هزینه های متوسط آن خواهد شد. 

تعمیرات گیربکس انواع خودرو های پورشه

برند پورشه در سراسر جهان به تولید خودروهای لوکس و باکیفیت، همگام با تکنولوژی های روز دنیا معروف است. در بازار ایران مدل های قدیمی طرح پورشه در دسترس مشتریان قرار می گیرد. با وجود کیفیت بسیار مناسب قطعات داخلی خودروها مانند گیربکس، نمی توان گفت که دارندگان این خودروها از انجام تعمیرات  یا سرویس های دوره گیربکس بی نیاز هستند. گیربکس های اتوماتیک پورشه دارای ساختار پیشرفته هستند که آسیب دیدن هر کدام از قطعات آنها باعث اختلال در زمان رانندگی خواهد شد. باید توجه داشت که ساختار اکثر گیربکس های آلمانی پیچیده بوده و نیاز به تعمیر در انواع خودرو نظیر بی ام و، فولکس واگن و بنز نیز مورد توجه می باشد. الو گیربکس متخصص در تعمیر گیربکس خودروهای آلمانی می باشد.

تعمیر گیربکس انواع خودرو های پورشه به دلیل متفاوت بودن ساختمان مدل های مختلف این خودروها، نیازمند تجهیزات و لوازم جانبی، تخصص و تجربه می باشد. یک تعمیرگاه گیربکس پورشه بدون این پارامترها نمی تواند خدمات با کیفیت را در اختیار مشتریان خود بگذارد.

تعمیر گیربکس پورشه

تعمیر گیربکس اتومات پورشه

تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه به دلیل ساختار پیچیده این تجهیزات همواره با دشواری های زیادی همراه بوده است. در مدل های گوناگون پورشه از سه نوع گیربکس متفاوت استفاده شده که روند تعمیر آنها با یکدیگر تفاوت زیادی دارد. روند عیب یابی و تعمیر گیربکس اتومات پورشه باید با توجه به مدل خودرو انجام شود و از آنجایی که روند کار هرکدام از این گیربکس ها با یکدیگر متفاوت است، بهترین راه بررسی سه مدل اصلی گیربکس و روند تعمیر آنها در خودروهای برند پورشه است. در بخش های بعدی موارد را با هم مورد بررسی دقیق تری قرار خواهیم داد. 

گیربکس shift tronic اتوماتیک پورشه

این گیربکس ها را با نام گیربکس دو حالت نیز می شناسند. وجود یک پدال و اهرم مخصوص تعویض دنده در بخش پشت فرمان به راننده اجازه می دهد تا روند کم یا زیاد کردن دنده را کنترل کند. همچنین با قرار دادن این اهرم بر روی حالت اتوماتیک، روند تعویض دنده در شرایط رانندگی مختلف به صورت خودکار انجام خواهد شد. 

استفاده از سیستم پردازشگر مرکزی برای گیربکس اجازه می دهد تا در زمان انجام کار به صورت اتوماتیک، تعویض دنده به بهترین شکل انجام شود. این سیستم کامپیوتری با توجه به پارامترهای مهم مانند سرعت خودرو، میزان فشار روی پدال گاز، شرایط رانندگی و قدرت مورد نیاز برای حرکت زمان دقیق تعویض دنده را مشخص میکند. آسیب دیدن هر قسمت از این نمونه گیربکس اتوماتیک در پورشه باعث می شود که شاهد اختلال در روند رانندگی باشید.

تعمیر گیربکس پورشه
گیربکس DCT اتوماتیک پورشه

این نمونه از گیربکس فاقد کلاچ و به صورت تمام اتوماتیک است. روند تعویض دنده در این گیربکس ها به صورت کاملاً خودکار و به وسیله سیستم های هیدرولیکی و الکترونیکی انجام می شود. نوع صفحه کلاچ استفاده شده در این گیربکس ها اجازه می دهد تا توانایی تعویض دنده به صورت سریع و در زمان درست را انجام دهند. فردی که قصد تعمیر این نمونه از گیربکس اتوماتیک پارس را دارد، باید حتماً علاوه بر داشتن تخصص و تجربه کافی در خصوص مدارهای الکترونیکی و سیستم های هیدرولیکی، به قطعات و تجهیزات جانبی این گیربکس ها دسترسی داشته باشد.

گیربکس PDK اتوماتیک پورشه

این نمونه از گیربکس اتوماتیک استفاده شده در خودروهای پورشه از لحاظ عملکرد شبیه به گیربکس های دستی است. اما استفاده از دو کلاچ برای قطع و وصل کردن نیروی که چرخ دنده ها را درگیر میکند، اجازه می دهد تا سرعت بالایی برای تعویض دنده داشته باشند. این نمونه از دیرباز که به صورت تخصصی توسط شرکت پورشه طراحی و تولید شده دارای روند تعمیرات و سرویس دهی متفاوتی است. به همین دلیل تنها افرادی می توانند به عنوان متخصص تعمیر مناسب گیربکس اتوماتیک PDK پورشه شناخته شوند که آموزش های لازم برای آشنایی با این گیربکس ها را طی کرده باشند. برای تعمیر گیربکس PDK را مطالعه نمایید.

تعمیر گیربکس دستی پورشه

در صورت خرابی گیربکس دستی خودرو پورشه، بهتر است بدون معطلی به مراکز یا تعمیرگاه حرفه ای گیربکس پورشه مراجعه کنید. متاسفانه بسیاری از تعمیرکاران فعال در کشور ما آشنایی کافی با ساختار این گیربکس ها را ندارند و حتی در صورت قبول روند تعمیرات آنها، نمی توانند نتیجه نهایی مناسبی را در اختیار مشتریان بگذارند. در یک مرکز تعمیر گیربکس پورشه خدمات حرفه ای در راستای رفع عیب این تجهیزات انجام می شود که مهمترین آنها به شرح زیر می باشند. 

 • بررسی وضعیت قسمت های الکترونیکی گیربکس
 • عیب یابی و پیدا کردن منشا صداهای اضافه مانند صدای تقه دنده
 • بررسی وضعیت اقلام مصرفی گیربکس مانند فیلتر روغن و روغن گیربکس
 • تعویض قطعات و بخش های آسیب دیده گیربکستعمیر گیربکس پورشه

خرید گیربکس انواع خودرو های پورشه

در صورتی که خرابی گیربکس پورشه به صورت کامل تمامی قسمت های گیربکس را از کار بیندازد، چاره ای جز خرید گیربکس جدید نخواهید داشت. خرید گیربکس به دلیل قیمت بسیار بالای این بخش از خودرو همیشه می تواند مشکل ساز باشد. چون گاهی هزینه ای که برای خرید گیربکس لازم خواهید داشت، از قیمت خرید یک موتور جدید پورشه بیشتر خواهد بود. برای این که از بروز چنین مسائلی پیشگیری کنید، باید حتما قبل از خرابی کامل گیربکس اقدام به برطرف سازی عیوب آن کنید و سرویس دهی های دوره ای را جدی بگیرید.

 اما در صورتی که چاره ای جز خرید گیربکس انواع خودروهای پورشه برای شما باقی نمانده است، باید برای خرید سراغ مجموعه های حرفه ای و متخصص بروید که گیربکس اصلی و باکیفیت در اختیار مشتریان می گذارند. متخصصین ما در مجموعه الو گیربکس آماده ارائه راهنمایی های لازم به مشتریان هستند.
تعمیر گیربکس پورشه

عیب یابی گیربکس پورشه

همانطور که گفته شد خودروهای لوکس پورشه از فناوری خاصی برای تولید گیربکس استفاده می کنند. به همین دلیل گیربکس از نظر عملکرد و دوام می تواند بسیار بهتر از سایر انواع خودروهای خارجی یا داخلی عمل کند. اما برای این که طول عمر این قسمت از خودرو را افزایش دهید. معمولا خرابی گیربکس پورشه با نشانه هایی همراه است که دارندگان این خودروها باید شناخت کافی نسبت به آنها داشته باشند. در صورتی که هر کدام از نشانه های زیر را در زمان رانندگی مشاهده کردید، بهتر است سراغ یک تعمیرگاه گیربکس پورشه معتبر و قابل اطمینان بروید. 

 • روشن شدن چراغ هشدار خودرو
 • به گوش رسیدن صدای ناهنجار مانند تقه از زیر کاپوت
 • لرزش یا تکان خوردن غیر عادی خودرو در زمان شروع حرکت
 • پخش شدن بویی شبیه به بوی سوختگی در فضای خودرو
 • تغییر دنده غیر عادی و ناگهانی
 • عملکرد نادرست و بدون دقت برای تعویض دنده
 • کم شدن شتاب خودرو
 • نشت روغن از بخش زیرین خودروشماره تماس

شماره تماس

سوالات تعمیر گیربکس پورشه

هزینه تعمیر گیربکس پورشه چقدر است؟

 بسته به مشکل بوجود آمده و لوازم جانبی یا قطعات مورد نیاز، هزینه تعمیر گیربکس پورشه متغیر خواهد بود.
برای کسب اطلاعات دقیق در این خصوص می توانید با متخصصین سایت الو گیربکس تماس بگیرید. 

تعمیرگاه گیربکس پورشه قابل اعتماد را چطور پیدا کنیم؟

 در الو گیربکس ما همیشه سراغ استفاده از تجهیزات و قطعات یدکی اصل برای تعمیرات می رویم. همچنین نیروی تعمیرکار خودرو پورشه آموزش دیده و با ساختار گیربکس این خودروها به صورت کامل آشنایی دارد.

چطور از خراب شدن گیربکس پورشه جلوگیری کنیم؟

 انجام سرویس های دوره ای باعث می شود تا از بروز بسیاری از مشکلات جدی گیربکس جلوگیری کنید. همچنین احتمال آن که یک مشکل را در زمان سرویس دهی تشخیص دهید و آن را برطرف نمایید وجود دارد. 

 همچنین وجود صدای زوزه، ناله و سروصداهای اضافی در خودرو ممکن است ناشی از علل زیر باشد:

 •  صدای فشار روغن
 • خراب شدن دنده ها نظیر دنده های سیاره ای و یا دیفرانسیل