تعمیر گیربکس لکسوس 100% تضمینی

خدمات تعمیرگاه گیربکس لکسوس

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس لکسوس

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس لکسوس

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس لکسوس

تعمیر گیربکس لکسوس باید به تخصصی و در تعمیرگاه‌های مجاز انجام گیرد. لکسوس از جمله برندهای برتر در زمینه طراحی و تولید انواع خودروهای به شمار می‌آید. محصولات این برند به دلیل نوع طراحی و کیفیت بالای ساخت، توانسته نظر خریداران را در اقصی نقاط دنیا به خود جلب کرده و فروش بالایی داشته باشند.

با وجود کیفیت بالای این محصولات، در برخی موارد به دلایل متعددی ممکن است با ایراد در گیربکس این خودروها مواجه شویم. در این حالت برای این که تعمیرات انجام شده به صورت تخصصی بوده و در بلند مدت شاهد خرابی دوباره در آن نباشیم باید عیب‌یابی و تعمیر آن را به دست افراد حرفه‌ای حاضر در مراکز مجاز سپرد.

یکی از این مراکز، الو گیربکس است. این مرکز با برخورداری از کادری حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته، گیربکس خودروهای لکسوس را در سریع‌ترین زمان ممکن، عیب‌یابی و به صورت تخصصی تعمیر خواهد کرد.

تعمیرگاه گیربکس لکسوس

تعمیر گیربکس لکسوس یکی از مواردی است که باعث می‌شود تا کاربران به تعمیرگاه‌ها مراجعه نمایند. با توجه به این که خودروها مدام مورد استفاده قرار می‌گیرند ممکن است ایرادات مختلفی در آنها به وجود آید. بخش عمده این ایرادات نیز به بخش گیربکس آنها ربط دارد.

اما آنچه در این میان اهمیت دارد این است که برای تعمیر این بخش از خودروهای لکسوس، نباید آن را به هر تعمیرگاهی سپرد. به دلیل اهمیت گیربکس در عملکرد صحیح این خودروها، باید برای عیب‌یابی و تعمیر آنها از خدمات مراکز فنی معتبر کمک بگیرید. در غیر این صورت احتمال این که تعمیرات این بخش به صورت صحیح انجام نشده و در آینده با مشکلات بیشتری مواجه شوید وجود دارد.

تعمیرگاه گیربکس لکسوس باید دارای تکنسین‌هایی حرفه‌ای باشند. در این حالت به دلیل آشنایی با ساختمان این خودروها، عیب‌یابی و تعمیر گیربکس در مدت زمان کم و به صورت تخصصی انجام خواهد شد. البته علاوه بر تعمیر گیربکس لکسوس، توصیه می‌شود هر از چند گاهی با مراجعه به این مراکز، گیربکس این خودروها را سرویس کنید تا از بروز خرابی‌های جدی جلوگیری شود.

 

تعمیر گیربکس لکسوس

تعمیرات گیربکس انواع خودروهای لکسوس

به دلیل فناوری به کار رفته در تولید خودروهای لکسوس، تعمیرات گیربکس این خودروها به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد. از این رو باید این کار را به دست استادکارانی ماهر و دانش آموخته بسپارید. در این حالت می‌توانید آسوده خاطر باشید که تعمیرات این بخش از خودروها به صورت تخصصی انجام شده است و تا مدت‌ها از بابت عدم خرابی آن مطمئن هستید.

تعمیرات گیربکس در این مرکز تعمیراتی برای انواع خودروهای لکسوس که در ایران موجود هستند، قابل ارائه است. از جمله این خودروها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لکسوس ال ایکس 570
 • لکسوس آر ایکس 350 فیس لیفت
 • لکسوس ال اس 460 لانگ
 • لکسوس ان ایکس 200 توربو
 • لکسوس سی تی 200 هیبرید
 • لکسوس ال اس 460 اتومن

اگر از صاحبان هر کدام از این خودروها هستید و با خرابی در بخش گیربکس آن مواجه شده‌اید، می‌توانید برای تعمیر گیربکس لکسوس با مراجعه به تعمیرگاه‌های معتبر، خرابی به وجود آمده را رفع نموده و از کارکرد عالی دستگاه لذت ببرید.

تعمیر گیربکس اتومات لکسوس

یکی از خدمات ارائه شده در الو گیربکس، تعمیر گیربکس اتوماتیک لکسوس است. این نوع گیربکس‌ها یا چرخ دنده‌ها به صورت اتوماتیک عمل کرده و کارایی خودرو را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهند. بر همین اساس نیز امروزه خودروهای لکسوس با گیربکس اتومات جزو پرفروش‌ترین محصولات به شمار می‌آید.

در صورتی که صاحب این نوع خودروی لکسوس بوده و با ایراد در عملکرد گیربکس آن مواجه هستید باید عیب‌یابی و تعمیر آن را توسط افراد متخصص در این زمینه انجام دهید. تعمیرکاران حاضر در الو گیربکس با تمامی ایراداتی که ممکن است جعبه دنده‌های اتومات با آن مواجه شوند آشنایی کامل دارند. به همین سبب نیز به صورت علمی و دقیق، این قطعات را بررسی نموده و تمامی ایرادات موجود در آنها را برطرف خواهند کرد.

علائمی که با بروز آنها باید برای تعمیر گیربکس لکسوس از نوع اتومات اقدام کنید شامل لرزش در جعبه دنده، درگیر نکردن گیربکس توسط خودرو، انتشار بوی سوختگی، خارج شدن دنده از جای خود، صدا دادن اتومبیل و روشن شدن چراغ اخطار موتور است. توجه داشته باشید که طبق نظر تکنسین‌های حاضر در تعمیرگاه گیربکس لکسوس، خرابی گیربکس‌های اتومات با علائم بسیار کوچک شروع شده و با گذر زمان و عدم بررسی مشکل، ممکن است این خرابی‌ها بسیار شدید شده و نیاز به تعمیرات تخصصی‌تر و صرف هزینه بالا داشته باشد.

تعمیر گیربکس لکسوس

تعمیر گیربکس دستی لکسوس

برند لکسوس، برخی از تولیدات خود را با گیربکس‌های دستی طراحی و روانه بازار کرده است. کنترل این نوع خودروها به صورت کامل در مدیریت راننده می‌باشد. در صورتی که در استفاده و مراقبت از این نوع گیربکس‌ها دقت کنید، خرابی و در نهایت، هزینه‌های لازم برای تعمیر آن از گیربکس‌های اتومات، بسیار کمتر خواهد بود.

اما این امر نشان دهنده این نیست که این گیربکس‌ها هیچ گاه خراب نمی‌شوند. از این رو هر گاه با علائم زیر مواجه شدید سریعاً برای تعمیر گیربکس لکسوس به تعمیرگاه‌های مجاز مراجعه نمایید:

 •   سر خوردن هنگام تعویض دنده کلاچ
 •   لرزش در خودرو
 •   چرخش زیاد موتور هنگام رها کردن پدال
 •   انتشار بوی سوختگی
 •   بروز مشکل در پدال کلاچ
 •   انتشار صدای ناهنجار از دنده
 •   تاخیر در حرکت خودرو

تعمیر این نوع گیربکس در مقایسه با نوع اتومات آنها، سریع‌تر انجام شده و نیاز به هزینه کمتری دارد. توجه داشته باشید که از سپردن تعمیرات این نوع گیربکس به افراد و یا مراکزی که به صورت تخصصی و رسمی در این زمینه فعالیت ندارند پرهیز کنید، زیرا تعمیر گیربکس خودروهای لکسوس به دلیل پیچیدگی‌هایی که ساختمان این قطعات دارد باید به صورت حرفه‌ای انجام شود.

تعمیر گیربکس لکسوس

خرید گیربکس انواع خودروهای لکسوس

فناوری به کار رفته در تولید خودروهای لکسوس بسیار پیشرفته و خاص است. از این رو تمامی قطعاتی که در این محصول به کار گرفته شده‌اند نیز به صورت اصل بوده و از کیفیت و کارایی فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشند. همین امر نیز باعث شده تا کاربران این خودروها، به ندرت با خرابی آنها روبرو شده و نیاز به تعمیر گیربکس لکسوس داشته باشند.

اما در برخی موارد شاهد این هستیم که به دلیل سهل انگاری کاربران در سرویس و یا تعمیر به موقع این محصول، گیربکس تعبیه شده در این خودروها با خرابی‌های شدید مواجه بوده و این قطعه قابل تعمیر نیست. در این موارد باید این قطعه را تعویض نمود. در چنین مواردی برای خرید گیربکس لکسوس باید به مراکز مجاز و نمایندگی‌های این برند مراجعه کنید. در غیر این صورت احتمال این که قطعه‌ای تقلبی را با قیمت بالا، خریداری کنید بالا خواهد رفت.

با مراجعه به نمایندگی مجاز لکسوس می‌توانید از اصالت گیربکس خریداری شده مطمئن بوده و این محصول را به صورت ضمانت شده خریداری نمایید. در ضمن قیمت فروش این قطعات در این مراکز به صورت کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود.

 

عیب‌یابی گیربکس لکسوس

گیربکس یا همان جعبه دنده خودرو بعد از موتور آن، به عنوان مهمترین قطعه موجود در ساختمان این دستگاه شناخته می‌شود. از این رو خرابی آن می‌تواند تأثیر مستقیم بر عملکرد این محصول بگذارد. در صورتی که با ایراد در کارکرد این قطعه مواجه شدید و نیاز به تعمیر گیربکس لکسوس بود، تکنسین‌های حاضر در نمایندگی تعمیرات این محصولات، با بررسی موارد زیر، قطعه را عیب‌یابی کرده و تعمیر می‌کنند:

Ø ایجاد بوی سوختگی به هنگام کار کردن خودرو

Ø وجود نشتی روغن در گیربکس خودرو

Ø انتشار صدای آزاردهنده از خودرو

Ø وجود لرزش به هنگام حرکت خودرو

Ø ضربه زدن زمانی که دنده تعویض می‌شود

Ø دشواری در عوض کردن دنده خودرو

Ø کاهش میزان روغن گیربکس

Ø کاهش شتاب خودرو

تکنسین‌های تعمیرگاه گیربکس لکسوس با عیب‌یابی دقیق مشکل به وجود آمده، محل خرابی را پیدا کرده و اقدامات لازم جهت تعمیرات این قطعه را انجام می‌دهند.

لکسوس از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع خودروهای مدرن در دنیا به شمار می‌آید. کیفیت تولیدات این برند و کارایی آنها، این محصولات را جزو پرفروش‌ترین خودروها در دنیا قرار داده است؛ اما با وجود این کیفیت بالا، گاهی ممکن است نیاز به تعمیر گیربکس لکسوس و سرویس آن باشد. در این موارد با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات این محصول می‌توانید از کیفیت تعمیر این قطعه، آسوده خاطر باشید.

کاربران خودروهای لکسوس به منظور آشنایی با ایرادات مختلفی که ممکن است در گیربکس این خودروها ایجاد شود و همچنین برای انجام اقدامات لازم در صورت بروز این خرابی‌ها و تعمیر گیربکس لکسوس، سوالات مختلفی در این زمینه دارند. برای راهنمایی این کاربران، برخی از این سؤالات در این بخش درج شده و پاسخی تخصصی به این سوالات داده شده است.

سوالات متداول تعمیر گیربکس لکسوس

دلیل ایجاد شدن صدای بلند در گیربکس لکسوس چیست؟

این ایراد ممکن است تحت تأثیر ایراد در دنده سیاره‌ای و دیفرانسیل و یا افزایش فشار روغن ایجاد شده باشد.

چرا لکسوس هنگام حرکت، لرزش دارد؟

خرابی در دسته موتور، خرابی پلوس و هرز شدن صفحه کلاچ از دلایل بروز این خرابی است.

روغن گیربکس لکسوس باید تعویض شود؟

روغن گیربکس لکسوس نیز همانند دیگر روغن‌های مورد استفاده در خودرو باید در مواقع مورد نیاز، تعویض شود.

تعمیرگیربکس لکسوس