تعمیر گیربکس فولکس واگن

شماره تماس های تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن

با مدیریت برادران نوروزی

اشکان نوروزی

افشین نوروزی

خدمات تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس فولکس واگن

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس فولکس واگن

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس فولکس واگن

تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن

یکی از برندهای برتر تولید خودرو در جهان که نزد مشتریان بازار ایران اعتبار زیادی دارد، فولکس واگن می باشد. این شرکت آلمانی با تولید خودروهایی با کیفیت و استاندارد توانسته توجه مشتریان از سراسر جهان را به خود جلب کند. در ایران همیشه این سوال برای مشتریان وجود داشته که: “در صورت خراب شدن بخش های مهم خودرو مانند گیربکس چه باید کرد؟ آیا تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن حرفه ای و قابل اطمینان در کشور ما پیدا می شود؟” 

خوشبختانه در سال های اخیر افراد متخصص و تعمیرگاه هایی اقدام به ارائه خدمات تعمیرات گیربکس فولکس واگن کرده اند. البته انتخاب تعمیرگاه مناسب از میان آنها قطعا می تواند چالش برانگیز باشد. تعمیرگاه الو گیربکس به صورت تخصصی در زمینه تعمیر گیربکس خودروهای آلمانی و خارجی  مانند فولکس واگن فعالیت دارد و در ادامه توضیحات مهم در این زمینه را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

تعمیرات گیربکس انواع خودرو های فولکس واگن

تعمیرات گیربکس انواع خودروهای فولکس واگن نسبت به سایر خودروهای تولید داخل که در ایران بیشتر به چشم میخورند دارای پیچیدگی های بیشتری است. چرا که بسیاری از تعمیرکاران و متخصصین آشنایی کافی با مشکلات بوجود آمده برای این تجهیزات و روش تعمیر آن ندارند. به همین دلیل اگر روند کار تعمیر گیربکس فولکس را به افراد غیر متخصص بسپارید، علاوه بر این که شاهد برطرف نشدن مشکلات خودرو نخواهید بود، بلکه امکان آسیب رسیدن به سایر قسمت های خودرو نیز برای شما وجود دارد. 

در برخی موارد همین سهل انگاری ها در زمان تعمیر یا سرویس دهی گیربکس باعث می شود هزینه های نهایی تعمیر گیربکس و سایر بخش های خودرو بسیاری زیاد شود. پس می توان نتیجه گرفت برای انتخاب تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن باید حتما با تحقیقات قبلی عمل کنید و سراغ افراد یا مجموعه هایی بروید که می توانند روند کار تعمیرات را با اطمینان و تضمینی انجام دهند.

تعمیر گیربکس فولکس واگن


تعمیر گیربکس اتومات فولکس واگن

شرکت فولکس واگن برای خودروهای خود از گیربکس DSG یا دنده مستقیم استفاده کرده که نوعی از گیربکس اتوماتیک با دقت بسیار بالا می باشد. استفاده از تجهیزات الکترونیکی با فناوری پیشرفته باعث شده تا در زمان رانندگی روند تعویض دنده به بهترین نحو ممکن انجام شود. این نمونه از گیربکس اتوماتیک دارای نمونه های ۶ و ۷ سرعت هستند که برای تعویض دنده به پارامتر های مهمی مانند حالت رانندگی، موقعیت پدال گاز، سرعت مجاز در جاده و سرعت موتور تکیه می کند. از همین رو، روند تعویض دنده را در دقیق ترین زمان ممکن می تواند انجام دهد.

 شناخت کامل گیربکس اتوماتیک فولکس واگن برای تعمیرکاران فعال در این زمینه بسیار ضروری است. پس پیشنهاد می شود حتما سراغ تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن معتبر و حرفه ای بروید که نیروی کار آموزش دیده را در اختیار دارد. 

پارامتر مهم بعدی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک فولکس واگن، در اختیار داشتن قطعات یدکی و لوازم جانبی اصل و باکیفیت است. عدم استفاده از تجهیزات اصل باعث می شود تا عملکرد خودروی شما بعد از مدتی با مشکل مواجه شود و همچنین امکان آسیب رسیدن به سایر قسمت های درگیر با گیربکس فولکس واگن افزایش یابد.

تعمیر گیربکس فولکس واگن

تعمیر گیربکس دستی فولکس واگن

در حال حاضر بیشتر خودروهای تولید شده توسط فولکس واگن دارای گیربکس اتومات هستند و صرفاً در مدل های قدیمی شاهد استفاده از گیربکس دستی هستیم. روند تعمیر گیربکس دستی فولکس واگن به دلیل قدیمی تر بودن مدل خودروها می توانند برای برخی از تعمیرکاران تازه کار پیچیدگی زیادی داشته باشد. از همین رو اگر قصد تعمیر مدل های قدیمی فولکس واگن که گیربکس آنها دچار مشکل شده است را دارید، بهتر است سراغ افراد یا تعمیرگاه هایی بروید که در این زمینه تجربه کافی کسب کرده اند.

 بسیاری از تعمیرکاران قدیمی که با ساختار خودروهای آلمانی کلاسیک آشنایی دارند، می توانند گزینه های خوبی برای تعمیر گیربکس دستی فولکس واگن باشند. همچنین مجموعه های حرفه ای مانند الو گیربکس امکان ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه را دارند.

تعمیر گیربکس فولکس واگن

خرید گیربکس انواع خودرو های فولکس واگن

در صورت خرابی گیربکس به صورت کامل تنها راه پیش روی شما خرید گیربکس انواع خودرو های فولکس واگن است. در خودروهای امروزی مانند نسخه های جدید فولکس واگن می بینیم که گاهی خرید گیربکس اتومات می تواند هزینه بیشتر از خرید یک موتور جدید را به شما تحمیل کند. از همین رو برای کاهش هزینه های متوسط تنها راه پیش روی شما، توجه به وضعیت گیربکس و جدی گرفتن سرویس های دوره ای است. 

در بسیاری از موارد دیده شده که افراد نسبت به عیوب احتمالی و نشانه های اولیه خرابی گیربکس بی اهمیت هستند. زمانی که مشکلات جزئی به وجود آمده در گیربکس فولکس واگن را برطرف نکنید، احتمال از کار افتادن کامل گیربکس وجود دارد. در چنین شرایطی تنها گزینه پیش روی شما خرید گیربکس اتومات فولکس واگن است که قطعاً نیاز به هزینه زیادی خواهد داشت. 

عیب یابی گیربکس فولکس واگن

عیب یابی گیربکس فولکس واگن در زمان تعمیر این بخش از خودرو اهمیت بسیار بالایی دارد. تعمیرکاران باید تمامی مشکلات متداول و نشانه های بروز آنها را بشناسند تا در زمان مراجعه مشتری بتوانند به راحتی عامل به وجود آورنده اختلال را پیدا کنند. علاوه بر این دارندگان خودروهای فولکس واگن نیز باید با نشانه های خرابی گیربکس آشنایی داشته باشند تا برای دریافت خدمات عیب یابی و تعمیرات خودرو خود را در اختیار متخصصان قرار دهند. این علائم و نشانه ها را در ادامه به صورت مختصر بررسی خواهیم کرد.

  • خراب شدن شیرهای برقی گیربکس می تواند باعث شود تا در زمان تعویض دنده ۳ به ۴ شاهد گیر کردن گیربکس باشید. همچنین در زمان تغییر سرعت ناگهانی ممکن است دنده چهار ناگهان به دنده یک تعویض شود. 
  • نشت روغن موجود در گیربکس س باعث می شود تا زیر خودرو مایع روغنی به رنگ نارنجی یا قرمز مشاهده کنید. 
  • ایجاد صداهای عجیب و ناهنجار در زمان تعویض دنده
  • متصاعد شدن بوی نامطبوع و عجیب که نشان دهنده عدم کارایی و کاهش سطح مایع موجود در گیربکس است. 
  • روشن شدن چراغ هشدار گیربکس

سوالات تعمیر گیربکس فولکس واگن

چطور از خراب شدن گیربکس فولکس واگن جلوگیری کنیم؟

 انجام سرویس های دوره ای در فواصل کارکرد ۲۰ هزار تا ۴۵ هزار کیلومتر می تواند اجازه دهد در طولانی مدت کمتر شرایط خرابی گیربکس باشید.

بهترین تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن کدام است؟

یک مرکز تعمیر گیربکس فولکس واگن باید بتوانند تجهیزات و لوازم جانبی مورد نیاز برای انجام این خدمات را به همراه نیروی کار آموزش دیده و حرفه ای در اختیار داشته باشد. همچنین ارائه ضمانت نامه معتبر باعث می شود تا در زمان دریافت این خدمات خیال شما راحت تر باشد. 

هزینه تعویض گیربکس فولکس واگن چقدر است؟

 هزینه تعویض گیربکس فولکس واگن و خرید یک گیربکس جدید گاها می تواند از هزینه تعویض موتور به صورت کلی بیشتر باشد. 

هزینه تعمیر گیربکس فولکس واگن چقدر است؟

بسته به نوع مشکل به وجود آمده تجهیزات و لوازم جانبی و متفاوتی را نیاز خواهید داشت و همچنین دستمزد انجام تعمیرات نیز می تواند متفاوت باشد. 

آیا امکان تضمینی برای خدمات تعمیرات گیربکس فولکس واگن وجود دارد؟

 تعمیرگاه الو گیربکس آماده است تا خدمات تعمیر گیربکس فولکس واگن را به همراه ضمانت نامه معتبر به مشتریان خود ارائه دهد.

تعمیر گیربکس فولکس واگن