تعمیر گیربکس سانگ یانگ 100% تضمینی

خدمات تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس سانگ یانگ

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس سانگ یانگ

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس سانگ یانگ

گیربکس خودرو یکی از مهم ترین قطعات است که جزئی از سیستم انتقال قدرت می باشد. ایجاد اختلال و خرابی در گیربکس، از جمله مواردی است که باعث توقف خودروی شما می شود. سانگ یانگ یک خودروی کره ای است که گیربکس تعبیه شده در آن از امنیت بالایی برخوردار است. 

بهتر است تعمیر گیربکس  سانگ یانگ را پس از طی 100000 کیلومتر جدی بگیرید و در صورت بروز مشکل در آن، به یک تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ حرفه ای مراجعه کنید. گیربکس های به کار رفته در سانگ یانگ بر حسب مدل آن ممکن است دستی یا اتوماتیک باشد که هر کدام سازوکار خاص خود را دارد. 

امروزه پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای کار چندان ساده ای نیست، اما الو گیربکس این کار را برای شما آسان کرده است. با مراجعه به این سایت می توانید با تعمیرکاران دوره دیده و مجرب در ارتباط باشید و مشکل خودروی خود را با آن ها در میان بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه تعمیر گیربکس سانگ یانگ دستی، اتومات و دیگر موارد مربوط به آن آشنا شوید.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ
تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ

گیربکس سانگ یانگ بسیار حساس است که در صورت خرابی باید به یک تعمیرگاه گیربکس معتبر و حرفه ای مراجعه کنید. توجه داشته باشید تعمیرگاهی که برای رفع عیوب خودروی خود انتخاب می کنید، بایستی اطلاعات و دانش کافی را در این زمینه داشته باشد تا به طور صحیح عیوب خودروی شما را بیابد. 

در واقع الو گیربکس یک تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ معتبر است که برای تعمیر خودروی شما از تعمیرکاران حرفه ای استفاده کرده و قبل از تعمیر آن نیز با کارشناسان معتبر در مورد عیب یابی خودروی شما اظهار نظر می کند. بهتر است در صورت بروز مشکلات زیر به تعمیرگاه مراجعه کنید:

 • شنیدن صدای ناله و سوت کشیدن
 • جا نخوردن صحیح دنده
 • روشن شدن چراغ چک
 • احساس لرزش در خودرو
 • کم شدن روغن گیربکس
 • احساس بوی سوختگی از گیربکس

همچنین تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ خدمات مختلفی را برای بهبود وضعیت خودرو ارائه می دهد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

1) تعمیر گیربکس سانگ یانگ به صورت تخصصی

2) عیب یابی صحیح خودرو و رفع آن ها

3) تعمیر قطعات معیوب یا تعویض آن ها در صورت لزوم

4) مشاوره تخصصی درباره نحوه رانندگی و چگونگی برخورد با مشکلات خودرو 

 تعمیرات گیربکس انواع خودرو های سانگ یانگ

خودروی سانگ یانگ مدل های مختلفی دارد که ممکن است گیربکس های آن ها نیز با یکدیگر متفاوت باشد. شرکت سازنده سانگ یانگ در ورژن جدید خودروهای خود، از گیربکس اتوماتیک برای راحتی مصرف کننده استفاده کرده است. در ادامه به معرفی انواع خودرو های سانگ یانگ و نحوه تعمیر گیربکس آن ها می پردازیم: 

 • اکتیون
 • تیوولی
 • رکستون
 • موسو
 • کایرون
 • کوراندو 

تعمیر گیربکس سانگ یانگ در تمامی مدل های بالا به شرح زیر می باشد:

 • مشاوره رایگان درباره نحوه رانندگی صحیح با خودرو برای ماندگاری بیش تر
 • عیب یابی صحیح و نمایش خرابی های خودرو
 • انجام سرویس های دوره ای گیربکس
 • تعویض روغن گیربکس 

 

تعمیر گیربکس سانگ یانگ

تعمیر گیربکس اتومات سانگ یانگ

گیربکس کار شده در مدل های مختلف سانگ یانگ، در دو نوع دستی یا اتوماتیک می باشد. گیربکس های اتوماتیک به دلیل راحتی و به کارگیری آسان آن طرفداران زیادی دارد. گیربکس اتومات در مقایسه با گیربکس دستی سانگ یانگ از حساسیت بیش تری برخوردار است. به همین دلیل در زمان تعمیر باید به یک تعمیرگاه که اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد، مراجعه کنید. 

برای دسترسی آسان به تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده می توانید به الو گیربکس مراجعه کرده و با تعمیرکاران مجرب و مشاورین در ارتباط باشید. هر تعمیر کاری نمی تواند تعمیر گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ  را انجام دهد، زیرا فوت و فن های خاصی دارد که فقط تعمیرکاران حرفه ای از آن باخبر هستند. 

 

تعمیر گیربکس تیوولی سانگ یانگ

خودروی تیوولی سانگ یانگ دارای یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک است که ساخت شرکا آیسین ژاپن می باشد. این گیربکس قابلیت دارد تا هم در حالت دستی و هم در حالت اتوماتیک رانندگی کنید و زا بالا رفتن دور موتور جلوگیری می کند و آن را همیشه در حالت ایده آل قرار میدهد. از نشانه های خرابی که نیاز به تعمیر گیربکس تیوولی سانگ یانگ پیدا خواهید کرد می توان به داغ کردن مداوم، ساییده شدن چرخ دنده ها، بوی سوختگی روغن گیربکس، عدم تعویض دنده، تعویض سخت دنده، نا منظم بودن در انتخاب و تعویض دنده، لیز خوردن هنگام تعویض دنده، پایین آمدن سطح روغن، نشتی روغن گیربکس، لرزش و پریدن خودرو است. همچنین عادات رانندگی نادرست، عدم تعویض به موقع روغن، به موقع سرویس نکردن گیربکس، گرفتگی فیلتر گیربکس و انتخاب روغن گیربکس اشتباه می تواند به گیربکس خودرو آسیب برساند.

تعمیر گیربکس دستی سانگ یانگ

گیربکس دستی سانگ یانگ در مدل های قدیمی تر آن بیش تر به چشم می خورد. شرکت سازنده این خودرو به دلیل راحتی مشتریان خود، گیربکس اتومات را به جای گیربکس دستی در این خودرو ترجیح داد. گیربکس های دستی برای تعویض دنده نیز محدودیت هایی را به همراه دارد، علاوه بر این راننده با توجه به شرایط جاده باید سرعت خود را با کم یا زیاد کردن دنده تغییر دهد.

در واقع این کار در مسیرهای طولانی باعث خستگی بیش از اندازه راننده می شود. تعمیر گیربکس سانگ یانگ از نوع دستی در قبال گیربکس اتومات از حساسیت بالایی برخوردار نیست، در عین حال می توانید از تعمیرکاران حرفه ای الو گیربکس برای تعمیر آن استفاده کنید. 

خرید گیربکس انواع خودرو های سانگ یانگ

از آنجا که سانگ یانگ یک خودروی بسیار حساس است، برای خرید قطعات آن نظیر گیربکس که مهمترین قطعه در آن است باید حساسیت و دقت بالایی به خرج داد. بهتر است هنگام خرید قطعات مهم خودرو مانند گیربکس از افراد با تجربه و حرفه ای کمک بگیرید. زیرا هر چه انتخاب بهتری داشته باشید، ماندگاری قطعات نیز بالاتر خواهد بود. برای خرید گیربکس انواع خودروهای اتومات سانگ یانگ می توانید به فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

عیب یابی گیربکس سانگ یانگ

عیب یابی گیربکس سانگ یانگ علاوه بر تخصص، به مهارت و تجربه نیاز دارد. در واقع در صورت بروز مشکل و ایراد در گیربکس، مراجعه به موقع به تعمیرگاه باعث جلوگیری از بسیاری از مشکلات دیگر مانند افزایش هزینه تعمیر و زمان تحویل خودرو نیز می شود. الو گیربکس همرا با تیم فنی و متخصص خود سالهاست که در امر تعمیر گیربکس خودرو چینی فعالیت دارد. از این رو یک مرکز معتبر برای تعمیر گیربکس خودرو شما می باشد.

در صورت ایجاد نقص فنی در خودرو، بهتر است هر چه سریع تر به یک تعمیرگاه معتبر رفته و برای رفع مشکلات خودروی خود اقدام کنید. زیرا رانندگی با خودروی معیوب هر چند ساعاتی کم، باعث کاهش ماندگاری آن می شود. برای این کار می توانید با تعمیرکاران و کارشناسان الو گیربکس در ارتباط باشید و در کم ترین زمان ممکن، خودروی خود را مانند روز اول بدون عیب و نقص تحویل بگیرید.

سوالات متداول تعمیر گیربکس سانگ یانگ

دلیل سوت کشیدن گیربکس سانگ یانگ چیست؟

شنیدن صداهای ناله و سوت در خودرو نشان از ایجاد عیب و نقص در گیربکس آن است. تیز شدن انواع دنده های سیاره ای و دیفرانسیل به دلیل عملکرد بالا و فشار ناشی از روغن گیربکس، پایین بودن کیفیت مونتاژ گیربکس و عدم درگیری درست چرخ دنده ها با هم از این دلایل است. البته اگر شما خودروی خود را تازه خریداری کرده اید، ممکن است صداهای سوت گیربکس به علت کیفیت اصلی آن باشد. 

ایجاد حالت اضطراری در گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ به چه معناست ؟

وجود نقص فنی در خودرو باعث می شود تا سیستم اتومات به گیربکس دستور دهد که آن را در پوزیشن دنده 3 قرار دهد. در این صورت فشار کم تری به گیربکس وارد شده و از ایجاد خرابی های بیش تر جلوگیری می شود. راننده با اطلاع از این موضوع باید در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ مراجعه کند.

دلیل هرز خوردن گاز گیربکس سانگ یانگ چیست؟

علت این مشکل، ایجاد نقص در کلاچ خودرو است که در این صورت باید برای تعمیر گیربکس سانگ یانگ اقدام کنید. از این دلایل می توان به کاهش روغن گیربکس و یا نرسیدن روغن کافی به پشت کاسه کلاچ‌ ها و فرسوده شدن و استهلاک صفحه کلاچ‌ ها اشاره کرد. 

انجام سرویس دوره ای روغن گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ شامل چه مواردی است؟

انجام سرویس های دوره ای باید در شرایط استاندارد و پس از طی هر 20 تا 30 هزار کیلومتر انجام شود که شامل بررسی روغن گیربکس، تعویض روغن گیربکس و تعویض فیلتر گیربکس اتومات است. 

علت خلاص شدن گیربکس سانگ یانگ چیست؟

حالت خلاص در گیربکس اتومات به معنای خارج شدن از پوزیشن D و قرار گیری در پوزیشن N است. مواردی مانند خراب شدن دنده‌های گیربکس خودرو، بریدن دنده پمپ روغن (اویل پمپ) و خراب شدن توربین، هرز شدن پلوس خودرو و عدم وجود روغن در گیربکس آن می تواند در خلاص شدن گیربکس دخیل باشد.

علت تقه زدن گیربکس سانگ یانگ چیست؟

ممکن است دلیل اصلی تقه زدن گیربکس، ایراد و اختلال در سیستم برق باشد. این اختلال در ساعت گیربکس باعث بر هم خوردن فشار استاندارد روغن گیربکس می شود. برخی دیگر از علل تقه زدن شامل خرابی و یا ایجاد پارگی در دسته های موتور گیربکس می باشد. 

تعمیرگیربکس سانگ یانگ