تعمیر گیربکس بی وای دی 100% تضمینی

خدمات تعمیرگاه گیربکس بی وای دی

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس بی وای دی

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس بی وای دی

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس بی وای دی

تعمیر گیربکس بی وای دیگیربکس بی وای دی به عنوان یکی از مهم‌ترین قطعات این خودرو از حساسیت زیادی برخوردار است؛ به همین دلیل باید عیب یابی و نهایتاً‌ تعمیر گیربکس بی وای دی را جدی بگیرید. در این مطلب سعی شده است با استفاده از تجربه چندین ساله متخصصان تعمیرگاه گیربکس بی وای دی بهترین نکات در مورد تعمیر این نوع از گیربکس در اختیار شما قرار باشد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم تا انتها با ما همراه شوید.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های سیستم انتقال قدرت در هر خودرو گیربکس است که باعث انتقال صحیح قدرت از موتور به چرخ‌ها می‌شود. اگر گیربکس اتوماتیک یا دستی خودرو بی وای دی با مشکل مواجه شود، امکان حرکت یا توقف صحیح از خودرو وجود ندارد؛ همچنین ممکن است شاهد خرابی‌های بیشتر و جدی‌تر قطعات خودرو باشیم. به همین دلیل بسیار مهم است که با عیب یابی سریع گیربکس و اقدام زودهنگام برای تعمیر گیربکس بی وای دی از مشکلات بیشتر پیشگیری کنید.

تعمیرگاه گیربکس بی وای دی

گیربکس در خودروهای اتومات بسیار آسیب پذیر و حساس است و زمانی که با نقص مواجه می‌شود به راحتی تعمیر نخواهد شد. خودروی بی وای یکی از خودروهای باکیفیت چینی در بازار ایران است که به دلیل قیمت مناسب و کاربری راحت معروف است. اما یکی از نکات مهم در رابطه با تعمیر این خودروها آن است که به منظور تعمیر و عیب یابی لازم است بیشتر احتیاط کنید. انتخاب تعمیرگاه گیربکس بی وای دی نقش موثری در کارکرد صحیح و دوام گیربکس خواهد داشت.

 مرکز تخصصی الوگیربکس به عنوان یکی از باسابقه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مراکز ارائه خدمات تعمیر گیربکس خودرو چینی به راحتی قادر است مشکلات مربوط به گیربکس خودروی شما را حل کند؛ به خصوص خودروهایی که از نظر گیربکس حساسیت خاصی دارند؛ به عنوان مثال تعمیر گیربکس بی وای دی  از عهده هر کسی ساخته نیست و تنها افرادی که تخصص و تجربه این حرفه را دارند برای این کار مناسب‌اند. توجه داشته باشید که  خودروهای BYD به داشتن موتور قدرتمند و گیربکس هماهنگ با آن معروف هستند؛ از این رو هر نقص در گیربکس ممکن است با آسیب‌های جدی دیگری همراه شود.

تعمیرگاه گیربکس بی وای دی با داشتن تجهیزات به روز و مدرن و همچنین حرفه‌ای‌ترین متخصصان قادر است خدمات باکیفیت را در اختیار شما قرار دهد. تمام خدماتی که از سوی مرکز الوگیربکس ارائه می‌شوند با ضمانت رسمی همراه خواهد بود و خیال شما از نظر کارکرد صحیح خودرو کاملاً مطمئن است.

تعمیرات گیربکس انواع خودروهای بی وای دی

انواع مختلفی از خودروهای شرکت بی وای دی توسط شرکت کارمانیا وارد ایران شده‌اند که به دلیل ظاهر مناسب، آپشن‌های قابل قبول و کیفیت فنی خوب با استقبال مواجه شده‌اند. اغلب خودروهای بی وای دی موجود در ایران از نوع کراس اوور یا شاسی بلند هستند؛ بنابراین وزن خودرو می‌تواند یک عامل تاثیر گذار بر فشار روی گیربکس باشد. از این رو تعمیر گیربکس بی وای دی و یا تعویض آن همواره یک چالش برای تعمیرکاران بوده است؛ اما نه تعمیرکاران الوگیربکس! در ادامه با روند تعمیر گیربکس دو نوع از محبوب‌ترین مدل‌های خودرو BYD آشنا می‌شویم.

تعمیر گیربکس بی وای دی
تعمیر گیربکس بی وای دی S6

بی وای دی S6 شباهت زیادی به لکسوس RX داشته و از نظر کیفیت سطح بسیار عالی در ایران دارد. این خودروی کراس اوور در حال حاضر در مدل‌های 1395 تا 1398 در اختیار ایرانیان قرار دارد و معمولاً استهلاک کمی دارد. این خودرو با استفاده از یک موتور تنفس طبیعی 160 اسب بخار توان با گشتاور 229 نیوتن متر تولید می‌کند و این قدرت را با یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته به محور جلو ارسال می‌کند.

تعمیر گیربکس بی وای دی S6 به دلیل دو کلاچه بودن گیربکس، بسیار تخصصی بوده و علاوه بر تجربه و تخصص نیازمند دانش مکانیکی در سطح بالاست. مجموعه الوگیربکس با عیب یابی دقیق این گیربکس و تسلط تعمیرکاران، به راحتی قادر است با کمترین هزینه گیربکس را تعمیر کند.

بزرگ‌ترین و باکیفیت‌ترین شاسی بلند شرکت بی وای دی، خودروی S7 می‌باشد که به نوعی برادر بزرگ‌تر S6 به حساب می‌آید. این خودرو با یک طراحی به روز و آپشن‌های قابل توجه قادر است با بسیاری از خودروهای کراس اوور بازار ایران به رقابت بپردازد. قدرت موتور در این خودرو به 203 اسب بخار رسیده است که توسط یک گیربکس 6 سرعته  دو کلاچه به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

به دلیل قدرت بیشتر موتور و حساسیت گیربکس جدید بی وای دی S7، تعمیر گیربکس این خودرو بسیار تخصصی‌تر خواهد بود. تعمیر گیربکس بی وای دی S7 باید تحت نظر تعمیرکاران با تجربه و متخصصی صورت بگیرد که قادر به پیاده و نصب کردن اصولی گیربکس باشند؛ چرا که گاهی لازم است کل گیربکس برای تعمیر پیاده شود. علاوه بر این بهتر است گیربکس این خودرو در مجموعه‌ای تعمیر شود که تمام قطعات مربوطه را دارد و شما را در تکاپوی پیدا کردن قطعه گرفتار نمی‌کند.

تعمیر گیربکس اتومات بی وای دی

گیربکس اتومات بی وای دی یکی از معروف‌ترین انواع گیربکس‌های چینی موجود در بازار ایران است که سیستم نسبتاً پیچیده‌ای دارد. این گیربکس با دو کلاچ قادر است یک رانندگی و سواری نرم و لذت بخش را به کاربران ارائه کند. با این وجود سیستم پیچیده و برقی گیربکس باعث می‌شود که تعمیر گیربکس بی وای دی کمی سخت و هزینه بر باشد. البته در صورتی که با علائم خرابی گیربکس آشنا باشید، می‌توانید با کوچک‌ترین نقص به تعمیرگاه گیربکس بی وای دی مراجعه کنید و از خسارت‌های بیشتر جلوگیری کنید.

برای حفظ صحیح گیربکس اتومات بی وای دی لازم است سرویس دوره‌ای آن را مد نظر قرار دهید؛‌ سرویس دوره‌ای گیربکس باعث می‌شود از پرداخت هزینه‌های بالا برای تعمیر بی نیاز شوید. در قسمت‌های بعد بیشتر به نکات سرویس دوره‌ای گیربکس اشاره می‌کنیم.

تعمیر گیربکس دستی بی وای دی

نکته‌ای که در مورد خودروهای بی وای دی وجود دارد این است که گیربکس دستی آنها در ایران موجود نیست و نسخه‌هایی که به عنوان گیربکس دستی شناخته می‌شوند، نسخه‌های آپشنال هستند؛ به این معنی که گیربکس را هم می‌توان به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک تنظیم کرد. تعمیر گیربکس بی وای دی تحت هر شرایطی باید در تعمیرگاه اختصاصی و حرفه‌ای انجام شود که از نصب غیر استاندارد گیربکس جلوگیری شود.

تعمیر گیربکس بی وای دی
سرویس دوره‌ای گیربکس

همانطور که گفتیم به منظور بی نیاز شدن از تعمیر گیربکس بی وای دی باید سرویس دوره ای خودرو را در اولویت قرار داد. گیربکس اتومات به توجه زیادی احتیاج دارد و علاوه بر سرویس دوره‌‌ای بهتر است عیب یابی گیربکس را نیز مد نظر قرار دهید. به طور کلی سرویس دوره‌ای گیربکس شامل تعویض به موقع روغن گیربکس (هر 25000 کیلومتر مسافت) و بررسی عملکرد گیربکس است.

مجموعه مدرن الوگیربکس با بررسی کامل و دقیق گیربکس به وسیله جدیدترین تکنولوژی، به راحتی نقص‌های کوچک را تشخیص می‌دهد و هزینه تعمیر گیربکس را به حداقل می‌رساند.

خرید گیربکس انواع خودروهای بی وای دی

گاهی ممکن است تعمیر گیربکس بی وای دی به دلیل خرابی بیش از حد آن ممکن نباشد و یا صرفه اقتصادی نداشته باشد؛ در چنین مواردی لازم است خرید گیربکس را مد نظر قرار دهید. معمولاً خرید گیربکس نو و استوک برای خودروهای بی وای دی متداول است. توصیه ما این است که خودتان برای خرید گیربکس اقدام کنید و به این منظور به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید. علاوه بر این لازم است تعویض گیربکس را به یک مرکز خوش سابقه و حرفه‌ای بسپارید تا از نصب دقیق آن مطمئن شوید.

مجموعه الوگیربکس با تهیه مستقیم گیربکس از شرکت سازنده و نصب و تعویض دقیق آن خیال شما را از نظر کارکرد اتومبیلتان آسوده خواهد کرد. علاوه بر این گارانتی و قیمت به صرفه الوگیربکس در سراسر ایران بی نظیر است و رضایت شما را جلب می‌کند.

عیب یابی گیربکس بی وای دی

زمانی که یک عیب را در گیربکس خودروی خود شناسایی کنید، می‌توانید با تعمیر زودهنگام آن از خسارت‌های بیشتر جلوگیری کنید. در صورتی که نقص‌های زیر را مشاهده کردید، هرچه سریع‌تر برای تعمیر گیربکس بی وای دی به تعمیرگاه معتبر مراجعه کنید:

  •         گیر کردن دنده در زمان پارک: زمانی که خودرو با تخلیه باتری، شکستن استاپ زیر پدال ترمز و شکستن اهرم شیفتر دنده مواجه می‌شود، دنده در حالت پارک گیر می‌کند.
  •         زوزه کشیدن گیربکس: صدای زوزه گیربکس بی وای دی ممکن است ناشی از صدای فشار روغن یا هرز شدن دنده‌ها باشد.
  •         هرز گاز زدن: کمبود روغن گیربکس یا سایش و فرسودگی صفحه کلاچ ممکن است باعث هرز گاز خوردن خودرو شود.تعمیر گیربکس بی وای دی در چنین شرایطی ضروری نیست.
  •         روشن شدن چراغ چک موتور: روشن شدن چراغ چک می‌تواند طیف وسیعی از نقص‌های فنی را به کامپیوتر گزارش کند؛ در این موارد سریعاً باید به تعمیرگاه گیربکس بی وای مراجعه کنید.
  • تعمیر گیربکس بی وای دی
    خلاص شدن گیربکس اتوماتیک: پاره شدن دنده اویل، خرابی پلوس، خالی شدن روغن گیربکس و نقص فنی توربین باعث خلاص شدن گیربکس شود.
  •         تاخیر در عملکرد گیربکس: گیربکس بی وای دی در کسری از ثانیه قادر است دنده را تعویض کند و در غیر این صورت ممکن است نشت روغن یا هرز شدن قطعات مشاهده شود.
  •         کاهش قدرت خودرو: در صورتی که سطح روغن گیربکس کاهش پیدا کند یا نشتی در سیستم روغن وجود داشته باشد، معمولاً قدرت خودرو کاهش می‌یابد و برای تعویض دنده دور موتور بالاتری لازم است.

سوالات متداول تعمیر گیربکس بی وای دی

منظور از حالت اضطراری گیربکس چیست؟

زمانی که گیربکس دچار نقص فنی می‌شود، کامپیوتر دستور می‌دهد خودرو حالت اضطراری پیدا کند و روی دنده 3 ثابت شود تا فشار کمتری به گیربکس وارد شود و از خرابی‌های بیشتر جلوگیری شود.

چرا در خودروی بی وای دی لرزش گیربکس را احساس می‌کنیم؟

زمانی که خودرو  لرزش یا لغزش را به شما القا می‌کند، باید خرابی گیربکس را مد نظر قرار دهید و هر چه سریع‌تر برای تعمیر گیربکس بی وای دی اقدام کنید. این آسیب ممکن است ناشی از از بین رفتن صفحه کلاچ‌ها باشد.

چرا گیربکس تقه می‌زند؟

زمانی که ایراد برقی در سیستم گیربکس به وجود می‌آید، ممکن است تقه زدن گیربکس را احساس کنید. همچنین پارگی دسته موتور نیز ممکن است به این نقص منجر شود.

تعمیر گیربکس بی وای دی