تعمیر گیربکس بسترن 100% تضمینی

شماره تماس های تعمیرگاه گیربکس بسترن

با مدیریت برادران نوروزی

اشکان نوروزی

افشین نوروزی

خدمات تعمیرگاه گیربکس بسترن

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس بسترن

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس بسترن

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس بسترن

گیربکس از قطعات مهم خودرو می باشد که برای خودروهای مختلف تعمیر آن نیز متفاوت می باشد باید در حفظ و نگهداری گیربکس خودرو بسیار تلاش کرد تا سلامت آن حفظ شود. تا خودروی شما به صورت مناسب کار کند ، تعمیر گیربکس بسترن را در این مرکز ما انجام می‌دهیم کافی است که برای تعمیرات خودرو به مرکز ما مراجعه کنید و از تعمیرکار های حرفه ای که کار تعمیر گیربکس را انجام می‌دهند کمک بگیرید.‌

در کمترین زمان تعمیرات خودرو خود را انجام دهید گیربکس از قطعات مهم خودرو می باشد حتما برای تعمیر آن یک فرد متخصص که مهارت بالایی دارد را پیدا کنید تا بتواند گیربکس شما را تعمیر کند. انواع مختلف خودروها بر اساس مدل و طرح که دارند گیربکس های آنها نیز متفاوت می باشد سعی کنید که حتما تعمیرات آن را به متخصص بسپارید تا قطعات آن را تعمیر کند اگر نیاز به تعویض قطعات باشد آن را تعویض کنید و هزینه کمی را برای شما متقبل شود تعمیرات گیربکس بسیار هزینه بالایی دارد به همین دلیل است که پیشنهاد می کنید به مرکز ما مراجعه کنید.

تعمیرگاه گیربکس بسترن

الو گیربکس در امر تعمیر انواع گیربکس های خارجی مانند تعمیر گیربکس خودرو چینی تیم فنی و متخصص دارد. که این تعمیرگاه نتیجه سالها فعالیت و تلاش متخصصان تیم الو گیربکس است. در الو گیربکس انواع خودرو چینی از جمله بسترن تعمیر شده و خدمات سرویس دوره ای برای گیربکس ها ارائه می شود.
همانطور که می دانید گیربکس بعد از موتور خودرو، دومین بخش مهم خودرو می باشد و اهمیت دارد که در تعمیرگاه معتبر و متخصص تعمیر شود. الو گیربکس گواهی ضمانت کیفیت تعمیر، و هزینه منصفانه  و کیفیت حداکثری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

تعمیر گیربکس بسترن

تعمیرات گیربکس انواع خودرو های بسترن

تعمیرات گیربکس انواع خودروهای بسترن را ما در این مرکز انجام می دهیم انواع مختلف خودرو گیربکس های متفاوتی دارد که تغییرات آن متفاوت می باشد ما بسیار تعمیرکارهای متخصص را استخدام کرده ایم که کار آنها تعمیر گیربکس می باشد اگر می خواهید از متخصص های ما استفاده کنید به این مرکز مراجعه کنید و از آنها کمک بگیرید.

گیربکس یا جعبه دند پس از کلاژ دومین قطعه مهم در خودرو می باشد .‌گیربکس در دو نوع اتوماتیک و دستی وجود دارند. که گیربکس دستی در زمان تعویض دنده نیازمند کلاچ گیری می باشد که توسط راننده باید این کار انجام شود. اما در گیربکس اتوماتیک این عمل به صورت خودکار انجام می شود و این یکی از مزیت های گیربکس های اتوماتیک می باشد و قیمت بالاتری نیز دارد.

انتخاب گیربکس اتوماتیک در شهر های پر ترافیک است و شلوغ می باشد بسیار حائز اهمیت است و حتما از این گیربکس استفاده شود .‌زیرا برای شما به صرفه تر می باشد ولی گیربکس اتوماتیک هزینه بالاتری نسبت به مدل های دیگر دارد و تعمیر گیربکس اتوماتیک نیز قیمت بالاتری دارد. انواع مختلف خودروها انواع گیربکس بسترن متفاوتی دارند که ما به چند نمونه آن اشاره کردیم.

بر اساس سلیقه می خواهید هر خودرویی که داشته باشید را خریداری کنید و حتما از سالم و سلامت بودن گیربکس اطمینان خاطر داشته باشید. چون یک قطعه مهم در خودرو می باشد اگر گیربکس عملکرد مناسبی نداشته باشد خودروی شما به خوبی حرکت نمی کند پس چک کردن چند روز یکبار گیربکس بسیار اهمیت بالایی دارد که اطمینان خاطر داشته باشید که گیربکس شما عملکرد بالایی دارد و نیاز به تعمیر ندارد.

تعمیر گیربکس اتومات بسترن

گیربکس اتومات بسترنیک گیربکس مدرن و امروزی هستند که جایگزین گیربکس های دستی شده است یک سیستم پیچیده ای دارد که تعمیر آنها نیز بسیار مشکل می باشد ما در این مطلب می خواهیم در مورد تعمیر گیربکس اتوماتیک بسترن به شما مطالبی را ارائه دهیم. مرکز ما تعمیرات انواع مختلف گیربکس را به خوبی انجام می دهد .

می توانید به این مرکز مراجعه کنید و خدمات بگیرید گیربکس اتومات یکی از قطعات اصلی در خودرو می باشد که نقش آن انتقال قدرت و شتاب به چرخ ها و موتور می باشد.

گیربکس های اتوماتیک مدرن و بسترن بسیار قدرت بالایی دارند تا قدرت بالایی به چرخ ها بدهند و حرکت خودرو نیز بسیار پر سرعت می باشد گیربکس های اتومات بسترن به دلیل که تعمیرات پیچیده‌ای دارند حتماً فردی که می‌خواهد این گیربکس را تمیز کند باید به متخصص باشد و تخصص بالایی داشته باشد . تا بتواند در کمترین زمان تعمیرات گیربکس را انجام دهد.

تعمیر گیربکس بسترن

تعمیر گیربکس دستی بسترن

همانطور که گفتیم گیربکس دستی یک گیربکس ساده تر است که تعمیر آن راحت تر می باشد در زمان های قدیم برخی از خودروها گیربکس دستی داشتند ولی امروزه با پیشرفت جامعه گیربکس همه اتوماتیک شده است گیربکس دستی سیستم پیچیده ای ندارد و تعمیر آن راحت می باشد. یک متخصص باخبر کنید و تعمیر آن را به عهده بگیرد و در کمترین زمان برای شما تعمیر کند.

تعمیر گیربکس بسترن B50

خودروی بسترن B50 به یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک ساخت شرکت آیسین ژاپن مجهز شده است. گیربکس های تیپ ترونیک این قابلیت را به شما می دهند تا هرگاه که خواستید بین قابلیت دستی و اتوماتیک جابجا شوید و قابلیت های هر دو مدل گیربکس را به شما ارائه می دهد. 

نشانه های خرابی گیربکس بسترن B50

اگر شما در خودروی تان علائم عجیبی مثل صداهای عجیب می شنوید، حتما به تعمیر گیربکس بسترن B50 نیاز دارید. صداهای غیر عادی مثل زوزه کشیدن، تق تق کردن، ناله کردن یا وزوز کردن که نشانه های ایراد در گیربکس هستند. این مشکل اغلب به دلیل کمبود روغن گیربکس رخ میدهد. روغن گیربکس بسترن بعد از مدتی فرسوده می شود و کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین دیگر نمی تواند به خوبی اصطکاک را برطرف کند و سبب خوردگی و آسیب به قطعات گیربکس می شود. 

مشکل در تعویض دنده یکی دیگر از علائم خرابی گیربکس است. اگر از دنده 1 به سختی به دنده 2 می روید، یا بین دنده های 3 و 4 مشکل دارید، باید نرم افزار خودرو ریست یا آپدیت شود.

لرزش گیربکس هم نشانه دیگر خرابی آن است. معمولا این مشکل، به خاطر فرسودگی و خرابی مبدل گشتاور ممکن است رخ بدهد. همچنین تاخیر در تعویض دنده و داغ کردن گیربکس هم از دیگر نشانه های خرابی گیربکس بسترن است. اگر فشار روغن کم یا زیاد باشد یا اینکه پمپ روغن دچار مشکل شده باشد، ممکن است باعث لرزش گیربکس شود. البته این عامل و روغن گیربکس کهنه هم باعث داغ کردن گیربکس می شوند. گاهی هم یدک کشیدن بیش از ظرفیت خودرو سبب داغ شدن گیربکس می شود. 

چک کردن میزان روغن و میله روغن، تعویض به موقع فیلتر و روغن گیربکس می تواند عمر مفید خودروی شما را افزایش دهد. در صورت بروز هرگونه علائم بالا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در الوگیربکس شما را راهنمایی کنند. 

شماره تماس
شماره تماس

تعمیر گیربکس بسترن b30

خودرو بسترن b30 دارای یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک است. از نشانه های خرابی گیربکس این خودرو میتوان به ایجاد ضداهای عجیب و بلند مثل صدای زمزمه، صدای وزوز، صدای ناله یا کوبیده شدن چیزی را نام برد. اگر خودروی شما بوی سوختگی می دهد یا لرزش دارد، ممکن است مشانه خرابی گیربکس باشد. همچنین سطح پایین روغن گیربکس هم می تواند مشکلات زیادی را برای سیستم انتقال قدرت بوجود بیاورد. اگر به تعمیر گیربکس بسترن b30 نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

خرید گیربکس انواع خودرو های بسترن

گیربکس بسترن از قطعات مهم و اساسی موتور خودرو می باشد سرعت و نیروی تولید شده موتور بسترن توسط این قطعه کنترل می‌شود این گیربکس ویژگی‌های بسیار بالایی دارند که در ادامه ما به شما بیان می‌کنيم و ما در این متن می خواهیم در مورد خرید گیربکس انواع خودروهای بسترن به شما مطالبی ارائه دهیم. که قیمت‌ های متفاوتی دارد و مشخصات آن به شما مطالبی را ارائه دهیم .

از جمله مشخصات فنی گیربکس بسترن مدل ها دارد بسیار زیاد است و اینکه چه گیربکسی برای چه خودرویی مناسب می باشد . این امر نیز بسیار اهمیت دارد گیربکس بسترن از نوع اتوماتیک ۶ سرعته می باشد در واقع گیربکس خودروهای برند بسترن همان گیربکس سه ماشین های قدیمی تویوتا می‌باشد و گیربکس برند بسترن اتوماتیک دنده بوده و محل قرارگیری اهرم آن تعویض می شود.

از جمله گیربکس بسیار با کیفیت می باشد که طرفداران زیادی دارد مقاومت آن بالا می باشد جعبه دنده گیربکس بسترن از نوع تیپ ترونیک می باشد و قابلیت تعویض دنده ها نیز امکان پذیر می باشد. انواع مختلف گیربکس بسترن در بازار وجود دارد که برای خرید به مراکز معتبر مراجعه کنید تا از اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید.

زیرا امروزه تولیدکنندگان گیربکس بی کیفیت و نامرغوب را به بازار ارائه داده اند که باعث شده است که تعمیر کارها سر در گم شوند. و از کیفیت آن اطمینان داشته باشند بهتر است که همیشه به این نکته توجه کنید که مهر استاندارد بر روی گیربکس حک شده باشد تا اطمینان خاطر از کیفیت محصول داشته باشید. می توانید خرید گیربکس ماشین بسترن را از این مرکز انجام دهید و از کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

تعمیر گیربکس بسترن

عیب یابی گیربکس بسترن

عیب یابی گیربکس بسترن را باید به فرد متخصص بسپارید که از آن اطلاع پیدا کند یک متخصص باخبر کنید تا بتواند که گیربکس شما را بررسی کند و بعد از برسی عیب آن را پیدا کند حتماً این فرد باید تخصص کافی داشته باشد تا بتواند بفهمد که کدام نقطه از گیربکس دچار عیب شده است .

در کمترین زمان تعمیر کند متخصصان را که مهارت بالایی دارند را در این مرکز به مردم معرفی می کنیم و می توانید از آنها استفاده کنید و خدمات دهی آنها بهره مند شوید مشکلات گیربکس بسترن بسیار سطحی می باشد در کمترین زمان حل می‌شود و هزینه زیادی نیز ندارد.

انواع مختلف گیربکس ها با کیفیت متفاوت را به فروش می‌رسانند اگر نیاز به تعویض گیربکس داشتید می توانید از این مرکز به صورت اقساطی نیز خریداری کنید که کیفیت محصولات ما بسیار بالا است و فروش بالایی نیز داریم.تمام کسانی که از مرکز ما خدمات دهی گرفتن بسیار راضی بودند از آنها می توانید اطلاعات جدید را بیابید و اطمینان خاطر داشته باشید که به یک مرکز معتبر مراجعه کرده اید.

سوالات متداول تعمیر گیربکس بسترن

ایجاد لرزش خودرو هنگام حرکت و سر و صدای خودرو نشانه چیست؟

وجود لرزش در هنگام حرکت ناشی از موارد زیر باشد:

  • خراب شدن پلوس
  • هرز شدن صفحه کلاچ
  • خرابی در دسته موتور

 همچنین وجود صدای زوزه، ناله و سروصداهای اضافی در خودرو ممکن است ناشی از علل زیر باشد:

  •  صدای فشار روغن
  • خراب شدن دنده ها نظیر دنده های سیاره ای و یا دیفرانسیل

گیر کردن دنده در حالت پارک به چه علت می باشد؟

گیر کردن دنده به دلایل زیر اتفاق می افتد که عبارت است از:

  •  خالی بودن باطری و عدم وجود برق در سیستم
  •  خراب شدن استاپ در زیر پدال
  •  شکسته شدن اهرم تعویض دنده در داخل گیربکس
  •   وجود خرابی در سلکتور

دلیل حالت اضطراری گیربکس در دنده 3 چیست؟

خودروی بسترن در یک دنده خاص مانند دنده 3 که در خودروهایی با دنده بیشتر این عدد فرق میکند، در حالت اضطراری قرار می گیرد. در این حالت باید به نزدیکترین تعمیرگاه گیربکس بسترن مراجعه کنید تا مشکل برطرف شود.

شماره تماس
شماره تماس

بله همانند گیربکس ساری خودروها، گیربکس بسترن قابل تعمیر است. البته گاهی به علت فرسایش مکانیکی شدید یا ضربه های فیزیکی محکم، گیربکس دیگر قابل تعمیر نیست و باید با یک نوع جدید آن معاوضه گردد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

از نشانه های خرابی گیربکس بسترن می توان به ایجاد صداهای بلند و عجیب مثل ناله یا تق تق اشاره کرد. داغ کردن گیربکس، لرزش خودرو، پرش ناگهانی ماشین، بوی سوختگی یا احساس ساییده شدن مواردی هستند که نشان می دهند گیربکس خودرو شما مشکل جدی دارد.

هزینه تعمیر گیربکس بسترن کاملا بستگی به وضعیت فعلی سیستم انتقال قدرت خودرو شما دارد. گاهی ممکن است با تعویض یک شلنگ یا واشر مشکل خودرو حل شود. اما گاهی گیربکس خیلی فرسوده شده است یا ضربات مکانیکی شدیدی دیده است که نیاز است تا گیربکس به صورت کامل تعویض شود.

تعمیر گیربکس بسترن