تعمیر گیربکس برلیانس 100% تضمینی

تعمیر گیربکس برلیانس از جمله خدمات تخصصی نمایندگی الوگیربکس است که به صورت اختصاصی بر روی تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی مخصوصا ماشین های چینی کار میکند و در راستای این موضوع تعمیرکاران متخصص و مجربی را آموزش میدهد تا با داشتن تکنسین های فراوان معطلی مشتریان و مدت زمان بودن ماشین در پارکینگ مجموعه برای تعمیرات به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.

در این مجموعه تمامی مدل های برلیانس پذیرش میشود و کار تعمیر گیربکس برلیانس H320 و انواع دیگر مدل ها در سریع ترین زمان انجام میشود.

خدمات تعمیرگاه گیربکس برلیانس

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس برلیانس

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس برلیانس

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس برلیانس

گیربکس خودرو بعد از مدتی که بستگی به میزان کیلومتر طی شده دارد ممکن است دچار استهلاک در قطعات شود که این استهلاک قطعات و نیاز به تعمیر با توجه به نوع خودرو متفاوت است. مثلا خودرو های چینی نسبت به خودرو های آمریکایی، آلمانی و ژاپنی عمر کمتری دارند و قطعات موجود در آن زودتر نیازمند تعمیرات می باشد.

ولی با توجه به تعداد زیاد خودروهای چینی و همچنین قیمت پایین آن نسبت به سایر خودروهای مطرح و با کیفیت، بیشتر استفاده می شوند.

در میان خودرو های چینی، خودرو برلیانس یکی از خودروهایی است که در بازار ایران بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و  یکی از مسائلی که صاحبان این خودرو رو نگران میکند، تعمیرات گیربکس برلیانس می باشد که برای عمر طولانی نیازمند سرویس های دوره ای مستمر است.

در هنگام خرابی و نیاز به تعمیر گیربکس برلیانس این نکته اهمیت می یابد که به مرکز معتبر تعمیر گیربکس و سرویس دوره ای مراجعه شود.

تعمیرگاه الو گیربکس با داشتن بیش از سه دهه تجربه و کادر فنی و متخصص، آماده ارائه خدمات می باشد.

تعمیر گیربکس برلیانس

تعمیرگاه گیربکس برلیانس

تعمیرگاه گیربکس برلیانس الوگیربکس از بهترین و پیشرفته ترین وسایل برای تعمیر گیربکس استفاده می نمایند و تلاش می کنند که از یک گیربکس اصل استفاده کنند تا کیفیت کار خود را بالا ببرند که این نشان دهنده اهمیت دادن به مشتریان می باشد. این تعمیرگاه در بیشتر ساعات روز در حال فعالیت می باشد در نتیجه شما هر زمان که بخواهید، می توانید به آنها مراجعه کنید به همین منظور نگرانی در این زمینه نخواهید داشت. این تعمیرگاه با توجه به سابقه کاری خوبی که دارد در کمترین زمان گیربکس شما را تعمیر می نماید در نتیجه شما کمتر دچار اتلاف وقت خواهید شد.

تعمیرات گیربکس انواع خودرو برلیانس

گیربکس و جعبه دنده پس از کلاچ دو نقطه مهم در خودرو ها می باشد که در دو نوع اتومات و دستی وجود دارد که در گیربکس های دستی هنگام تعویض دنده نیازمند به کلاچ توسط راننده می باشد اما در گیربکس های اتومات این عمل به صورت خودکار انجام می شود. گیربکس های اتومات در شهرهای پر ترافیک بسیار مهم می باشد زیرا خستگی ناشی از کلاچ گیری در این گیربکس ها وجود ندارد.

با توجه به اینکه گیربکس اتومات هزینه بالاتری دارد اما در صورت تعمیر بسیار مطمئن تر از نوع دستی بوده زیرا در گیربکس های دستی استهلاک بیشتری وجود دارد که همین امر طول عمر قطعات را کاهش خواهد داد. خراب شدن گیربکس برلیانس یکی از مشکلات رایج در این خودروها می باشد اگر به موقع تعمیر نشود سایر قطعات را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

تعمیر گیربکس برلیانس از جمله خدمات نمایندگی مجاز الوگیربکس بوده که در تهران تمام تلاش خود را می‌کند که با تعمیر مناسب و با کیفیت و رضایت بیشتر مشتریان را به خود جلب نماید.

تعمیر گیربکس برلیانس

تعمیر گیربکس اتومات برلیانس

گیربکس های اتومات از جمله گیربکس های بسیار مدرن می باشند که امروزه جایگزین گیربکس های دستی شده‌اند و به علت داشتن سیستم های پیچیده تعمیر آن ها نیز مشکل تر بوده که از مسائل مهم روز می باشد. گیربکس اتومات یکی از قطعات اصلی در خودروهای برلیانس به شمار می‌آید که در انتقال قدرت و شتاب به چرخ ها نقش مهمی را برعهده دارد همچنین گیربکس های اتومات مدرن پر از سنسور هستند تا سیستم های کامپیوتری بتوانند به راحتی کدها را شناسایی نموده و مشکل را سریعتر تشخیص دهند.

از جمله مواردی که در گیربکس های اتوماتیک توسط سنسورها قابل شناسایی میباشد دمای روغن، کاهش سطح روغن گیربکس و میزان انتقال فشار کلی خواهد بود. تعمیر گیربکس اتوماتیک برلیانس با توجه به نوع و مدل خودرو متفاوت بوده به گونه که هر کدام ساختمان خاص خود را دارا می باشند.

برای تعمیر گیربکس های اتومات در برلیانس مانند بسیار دیگری از خودروهای اتومات شما باید به بازبینی و بررسی دقیق آن به صورت دوره‌ای بپردازید در نتیجه می‌توانید از عملکرد صحیح گیربکس ها اطمینان خاطر پیدا نمایید. در برخی موارد با خرابی گیربکس چراغ چک روشن بوده که قطعاً این امر نشان دهنده ایراد در سیستم های خودرو بوده و راننده باید سریعا ایراد آن را برطرف نماید بنابراین برای تعمیر آن بهتر است تعمیرگاه های مطمئن و متخصص مراجعه نمایید.

با توجه به بالا بودن هزینه تعمیر گیربکس اتومات بهتر است در صورت بروز هرگونه مشکل آن را به تعمیرگاه های مجرب ببرید تا مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین تر نشود. یکی از ویژگی‌های مهم این نمایندگی ها ارائه ضمانت و گارانتی رسمی بابت خدمات ارائه شده می باشد در نتیجه اگر بعد از تعمیر هرگونه مشکلی به وجود آید شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از این افراد برای تامین مجدد آن استفاده نمایید.

افرادی که به تعمیر گیربکس می پردازند و تخصص کافی را در حوزه خود دارند که دوره های تخصصی آن را در خارج از کشور گذرانده‌اند در نتیجه شما با اطمینان خاطر می توانید سرویس و تعمیرات گیربکس را با آنها بسپارید. با توجه به اینکه تعمیر این محصول توسط افراد حرفه ای صورت می گیرد در نتیجه شما از بابت خراب نشدن مجدد آن اطمینان خاطر داشته باشید در نتیجه از نظر هزینه نیز برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

عیب یابی گیربکس برلیانس

این خودرو قطعاً دارای نقاط ضعف نیز می باشد در نتیجه امکان دارد بخشی از قطعات آن بر اثر استفاده مداوم دچار مشکل شوند که ما در اینجا می خواهیم به مشکلات گیربکس برلیانس بپردازیم. خودرو برلیانس دارای دو تیپ گیربکس ۵ سرعته دستی و گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک می باشد گیربکس اتوماتیک شامل یک سیستم بسیار پیچیده بوده بنابراین هزینه تعمیر آن بسیار بالا میباشد.

یکی از مشکلات رایج در گیربکس برلیانس زوزه کشیدن آن بوده که نشان دهنده فقدان روغن گیربکس و خوش بودن آن می باشد و همچنین آسیب یاتاقان ها نیز منجر به زوزه کشیدن خودکار گیربکس نیز خواهد شد. یکی دیگر از عیب یابی گیربکس برلیانس خطای الکتریکی یا کم بوده فشار روغن آن بوده که به علت خرابی و یا پارگی در دسته موتور گیربکس ایجاد میشود.

قطع شدن دنده و خراب شدن توربین و همچنین خالی بودن روغن گیربکس از دیگر مشکلات داخل گیربکس برلیانس میباشد همچنین انتقال خودکار برای تغییر دنده در کسری از ثانیه که در این خودرو ها طراحی شده اند اگر دچار تغییر زمان شوند ممکن است علت آن نشت روغن گیربکس باشد.

از دیگر مشکلات گیربکس کاهش سطح روغن آن بوده که این امر امکان کاهش قدرت در وسایل نقلیه را فراهم نموده و در نتیجه اگر چنین مشکلی به وجود آمد حتماً روغن آن را تغییر دهید.

سوالات متداول تعمیر گیربکس برلیانس

دلیل هرز خوردن گاز گیربکس چیست؟

این مشکل به دلیل اختلالاتی همچون موارد زیر اتفاق می افتد:

 • کاهش روغن گیربکس
 • فرسودگی و استهلاک صفحه کلاچ
 • عدم وجود روغن کافی در پشت کاسه های کلاچ

گیر کردن دنده در حالت پارک به چه علت می باشد؟

گیر کردن دنده به دلایل زیر اتفاق می افتد که عبارت است از:

 •  خالی بودن باطری و عدم وجود برق در سیستم
 •  خراب شدن استاپ در زیر پدال
 •  شکسته شدن اهرم تعویض دنده در داخل گیربکس
 •   وجود خرابی در سلکتور

دلیل حالت اضطراری گیربکس در دنده 3 چیست؟

خودروی برلیانس در یک دنده خاص مانند دنده 3 که در خودروهایی با دنده بیشتر این عدد فرق میکند، در حالت اضطراری قرار می گیرد. در این حالت باید به نزدیکترین تعمیرگاه گیربکس برلیانس مراجعه کنید تا مشکل برطرف شود.

ایجاد لرزش خودرو هنگام حرکت و سر و صدای خودرو نشانه چیست؟

وجود لرزش در هنگام حرکت ناشی از موارد زیر باشد:

 • خراب شدن پلوس
 • هرز شدن صفحه کلاچ
 • خرابی در دسته موتور

 همچنین وجود صدای زوزه، ناله و سروصداهای اضافی در خودرو ممکن است ناشی از علل زیر باشد:

 •  صدای فشار روغن
 • خراب شدن دنده ها نظیر دنده های سیاره ای و یا دیفرانسیل
تعمیرگاه گیربکس برلیانس