تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی 100% تضمینی

شماره تماس های تعمیرگاه گیربکس خودرو فرانسوی

با مدیریت برادران نوروزی

اشکان نوروزی

افشین نوروزی

خدمات تعمیرگاه گیربکس خودرو فرانسوی

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی

برای تعمیر گیربکس خودرو های فرانسوی به کجا مراجعه کنیم؟

گیربکس یا جعبه دنده، انتقال دهنده نیروی موتور ماشین به چرخ‌های آن و یکی از عوامل تاثیر گذار در حرکت خودرو است. این قطعه در گذشته فقط به صورت دستی در خودروها تعبیه می‌شد؛ اما امروزه نوع اتوماتیک آن نیز به بازار عرضه شده و در ماشین‌های مختلفی قرار داده می‌شود.

نوع اتوماتیک گیربکس نسبت به نمونه پیشین خود، علاوه بر مزایای بیشتر، نیاز به نگهداری و تعمیر بیشتری نیز دارد. این نیاز بیشتر به تعمیر و نگهداری، در بعضی خودروها مخصوصا خودروهای فرانسوی بیشتر مشهود بوده و این خودروها به صورت گاه به گاه نیاز به تعمیر تخصصی گیربکس دارند. برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودرو های فرانسوی نمی‌توان به هر تعمیرکاری مراجعه کرد؛ بلکه باید ماشین خود را دست تعمیرکار متخصصی بسپارید که به صورت کامل با خودروهای فرانسوی و قطعات آن‌ها آشنایی داشته باشد و بتواند مشکل گیربکس ماشین را به دقت پیدا کرده و آن را رفع کند. مجموعه الو گیربکس، تعداد زیادی از این تعمیرکاران متخصص را در اختیار داشته و شما می‌توانید با اطمینان خاطر خودروی خود را برای تعمیر به این مجموعه بسپارید. برای تعمیر گیربکس رنو، الو گیربکس خدمات ارائه می کند.

تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی

انواع خودرو های فرانسوی در ایران

خودروهای فرانسوی از سال‌های دوری در ایران حضور داشته و سابقه حدودا 50 ساله‌ای در بازار خودرو کشور دارند. از بین تمام کمپانی‌های معروف فرانسوی، دو برند پژو و رنو، خودروهای فرانسوی ایران را شامل می‌شوند و برندهای دیگری نظیر سیتروئن و دی اس نیز از زیر شاخه‌های همین شرکت‌ها هستند.

این دو کمپانی معروف فرانسوی در طول سالیان متمادی، انواع مختلفی از ماشین را به بازار ایران وارد کرده‌اند؛ ولی در بین تمام آن‌ها، پژو 206، 405 و پارس و رنو تندر L90 از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار هستند. این محبوبیت، بدلیل کیفیت بالای این خودروها و قیمت مناسب آن‌ها بوده و جزو معدود ماشین‌های خارجی هستند که این دو ویژگی را در کنار یکدیگر دارند.

الو گیربکس، مرکز تخصصی تعمیر انواع گیربکس های فرانسوی

بازدید و تعمیر گیربکس ماشین های فرانسوی، مخصوصا ماشین‌هایی که تولید اخیر هستند و گیربکس اتوماتیک دارند، یک کار بسیار مهم و در عین حال بسیار تخصصی به شمار می‌آید. شاید شما فکر کنید که به دلیل حضور پررنگ خودروهای پژو و رنو در بازار ایران، تعمیرکاران زیادی نیز وجود دارند که می‌توانند گیربکس این ماشین‌ها را بررسی و عیب یابی کرده و در صورت وجود مشکل، آن را تعمیر کنند. پیدا کردن تعمیرکار خودروهای فرانسوی شاید کار ساده‌ای باشد و شما بتوانید در هر تعمیرگاهی آن را بیابید؛ اما یافتن تعمیرکار متخصص مهم است که در همه جا پیدا نمی‌شود. برای تعمیر گیربکس پژو می توانید به متخصصان مجرب الو  گیربکس مراجعه کنید.

الو گیربکس، مجموعه‌ای از بهترین تعمیرکاران متخصص گیربکس بوده که توانایی تعمیر تمام انواع گیربکس‌های فرانسوی از جمله اتوماتیک، دستی و CVT را دارند. این مجموعه علاوه بر دارا بودن تعمیرکاران متخصص دوره دیده، امکانات زیر را نیز در اختیار مراجعه کنندگان خود نیز قرار می‌دهد:

  • مشاوره رایگان
  • گارانتی تعمیر گیربکس
  • هزینه مناسب با خدمات
  • انتقال خودرو به تعمیرگاه با هزینه نصف قیمتتعمیر گیربکس خودرو فرانسوی

زمان بازدید دوره ای گیربکس های فرانسوی

تعمیر گیربکس خودرو های فرانسوی باید هر چند وقت یکبار تحت عنوان سرویس یا بازدیدهای دوره‌ای صورت بگیرد. این سرویس شامل تعمیر گیربکس و تعویض واشر، فیلتر و روغن آن شده و باعث افزایش طول عمر گیربکس، کاهش هزینه‌های تعمیرات احتمالی آینده، عملکرد بهتر خودرو، کاهش سر و صدای تولید شده توسط گیربکس و موارد دیگر می‌شوند.

برای بازدید دوره‌ای گیربکس‌های فرانسوی معمولا می‌گویند اگر کارکرد خودرو بین 20000 تا 45000 کیلومتر در شهرهای کوچک و بین 20000 تا 30000 کیلومتر در شهرهای بزرگ باشد؛ گیربکس نیاز به تعمیر دارد.

عامل دیگری که در تعیین زمان تعمیر گیربکس نقش دارد، نوع آن است. گیربکس‌های اتوماتیک به دلیل ساختار پیچیده و همچنین هزینه‌های بالای تعمیر، نسبت به گیربکس‌های دستی نیاز به بازدیدهای دوره‌ای با فواصل کم‌تری دارند. به طور کل بسیاری از تعمیرکاران متخصص بر این باورند که گیربکس‌های اتوماتیک پس از 15 ماه نیاز به تعویض دارند و گیربکس‌های دستی پس از کارکرد 50000 کیلومتری.

هزینه تعمیر گیربکس های فرانسوی

تعمیر گیربکس ماشین های فرانسوی به عوامل مختلفی از جمله نوع گیربکس و مدل خودرو بستگی دارد. عامل دیگری که در هزینه تمام شده تعمیر گیربکس نقش داشته، میزان خرابی آن است. مسلما هزینه تمام شده گیربکسی که آسیب دیده و نیاز به تعمیر داشته باشد نسبت به گیربکسی که فقط نیاز بررسی و بازدید دارد، بیشتر است. البته شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه الو گیربکس، هزینه مقرون به صرفه‌ای را برای بازدید دوره‌ای و تعمیر گیربکس خود بپردازید و مطمئن باشید که هزینه پرداختی شما کاملا متناسب با کیفیت خدمات دریافتی است.

شماره تماسشماره تماس

سوالات متداول تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی

تعمیر گیربکس خودرو فرانسوی