تعمیر گیربکس خودرو های آلمانی 100% تضمینی

شماره تماس های تعمیرگاه گیربکس خودرو های آلمانی

با مدیریت برادران نوروزی

اشکان نوروزی

افشین نوروزی

خدمات تعمیرگاه گیربکس خودرو های آلمانی

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس خودرو های آلمانی

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس خودرو های آلمانی

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس خودرو های آلمانی

انواع ماشین های آلمانی و موجود در ایران


آلمان از کشورهای پیشرو در صنایع مختلف می باشد یکی از صنایع پیشرو آلمان، صنعت خودرو این کشور است.  که در ابتدا با شعار تولید خودرو ارزان قیمت فعالیت خود را آغاز کردند.  امروزه در بسیاری از خیابان های دنیا، خودروهای زیبا و لوکس آلمانی نمایش زیبایی، کیفیت و اطمینان را به نمایش می گذارد.
برخی از لوکس ترین و زیبا ترین خودروهای آلمانی را می توان در خیابان های کشور دید.از جمله خودروهای آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد

تعمیر گیربکس آلمانی

1-بنز

خودروی بسیار شیک و چشم نواز،  وقتی نام بنز را می شنویم کیفیت و زیبایی برای مان  تداعی می شود و عمدتا این خودرو را قشر مرفه استفاده می کنند. مدیران و تاجران یکی از گروه های هدف این خودروها است.
تیم فنی و متخصص الو گیربکس با سالها تجربه و فعالیت فنی و تعمیر انواع گیربکس آماده ارائه خدمات فنی و تعمیر انواع گیربکس از جمله تعمیر گیربکس بنز می باشد.

2-بی ام وی

خودروی جوان پسند و لوکس دیگری که در بازار کشور می باشد بی ام و یا بی ام دبلیو با لوگوی تداعی کننده موتور هواپیما  نمایانگر قدرت و کیفیت این خودرو در انواع سری ها می باشد.

3- آئودی

شرکت آئودی که با نام هورش ابتدا کارش را شروع کرد یکی دیگر از شرکت های آلمانی تولید کننده خودروهای لوکس است و یکی از پیشگامان طراحی و تولید خودروها با موتور 5 سیلندر بوده است.
واردات برخی از مدل های این شرکت در ایران در سالهای گذشته صورت گرفته است.

تعمیر گیربکس خودرو آلمانی
4-فولکس واگن

فولکس واگن یکی از بزرگترین خودرو سازهای جهان است که با هدف تولید و عرضه خودرو های ارزان و با کیفیت تاسیس شد. و در بسیاری از بازارهای جهان سهم بسیار بالایی دارد.  به طوری که در چین بالغ بر40 درصد از سهام بازار خودرو را در اختیار دارد.با توجه به تنوع خودرو و قیمت مناسب تر نسبت به سایر خودروهای خارجی، انواعی از این نوع خودرو در جاده های کشور حضور دارد. همانطور که بیان شد گیربکس دومین بخش مهم بعد از موتور در خودرو می باشد. سالم بودن خودرو به میزان رسیدگی به گیربکس و سایر بخش های حیاتی خودروی شما بستگی دارد.از این رو مهم است که تعمیر گیربکس  فولکس واگن و سرویس دوره های گیربکس خود را به تیم تخصصی الو گیربکس بسپارید.

5- پورشه

خودرویی که شعار آن (جایگزینی برای آن نیست) می باشد که بیان کننده این نکته است که پورشه وقتی در مقایسه با سایر رقبا قرار بگیرد واقعا جایگزینی برای آن نمی توان متصور بود.
تعداد خودروهای پورشه در کشور کم است و همچنین لوازم یدکی و قطعات آن نیز به مراتب کمتر از سایر خودروهای وارداتی است و در اینجاست که سرویس دوره ای و بازدید بخش های مختلف خودرو در مراکز معتبر و متخصص اهمیت پیدا می کند.تیم الو گیربکس در زمینه های سرویس دوره ای خودرو و تعمیر گیربکس پورشه آماده خدمات رسانی می باشد.

تعمیر گیربکس خودرو آلمانی
تکنولوژی و مواد به کار رفته در ساخت گیربکس های آلمانی

گیربکس در خودروها و سایر وسایل صنعتی،بعد از موتور خودرو، پراهمیت ترین قطعه می باشد.گیربکس ها توان ورودی از موتور را گرفته و توسط چرخ دنده ها موجود، توان مورد نظر را به گشتاور مورد نظر تبدیل می کند.گیربکس ها در انواع گیربکس های کاهند و افزاینده نیرو در بازار موجود می باشد. که با توجه به حوزه کاری می توان از این نوع گیربکس استفاده کرد.
گیربکس ها با تکنولوژی های مختلف و از مواد ثابت با درصدهای متفاوت استفاده می کنند. از فولادها با درصد های مختلف کربن  به همراه کروم و نیکل برای چرخ دنده استفاده می شود طوری این مواد ترکیب می شود که میزان سایش در هنگام کار در حداقل ممکن باشد.
بدنه گیربکس از انواع مختلف مواد در خودروهای مختلف ساخته می شود.از مواد چدنی تا آلومینیوم و منگنز در ساخت بدنه گیربکس ها استفاده می شود.برای مثال در خودروهای پورشه برای سبک شدن گیربکس و میزان کنترل دما و افزایش کیفیت از آلیاژهای آلومینیوم استفاده می شود.
ساخت اولین گیربکس دستی بر می گردد به اوخر قرن 19 که اولین گیربکس ساخت شده 3 دنده داشته است که بعد ها روند توسعه در پیش گرفته و در 1940 اولین گیربکس های دسته  نیمه اتوماتیک و بعدها گیربکس های اتوماتیک توسط شرکت جنرال موتورز و بعد ها توسط سایر خودروسازان مطرح توسعه پیدا کرد. با رشد روزافزون تکنولوژی استفاده شده در گیربکس ها، تعمیر و نگهداری آن ها نیز پیچیده تر شده است. تعمیر گیربکس اتوماتیک نسبت به تعمیر گیربکس دستی نیازمند تخصص و مهارت می باشد.
سپس گیربکس های هیدرولیکی وارد بازار شدند ولی همچنان 3 یا 4 دنده بودند.سه دنده برای حرکت روبه جلو و 1 دنده برای دنده عقب. بعد از سال2000  گیربکس های 7 و 8 سرعته وارد بازار شدند. امروز گیربکس های 10 سرعته  اتوماتیک در بازار موجود می باشد.

 قیمت تعمیر گیربکس خودروهای آلمانی

گیربکس خودرو بعد از موتور آن دومین بخش پراهمیت در خودرو می باشد، و لازم است که طی دوره های متناوب سرویس دوره ای گیربکس انجام شود.هرچه میزان بررسی ها و سرویس های دوره ای در زمان مناسب صورت گیرد، گیربکس عمر طولانی تری خواهد داشت. و میزان آسیب و خرابی کاهش می یابد. یکی از عمده دلایل خرابی گیربکس ها عدم بازدید دوره ای است. توجه کنید قبل از اینکه گیربکس دچار آسیب شود صداهای غیر طبیعی از گیربکس خارج می شود که نشانه این است که گیربکس باید مورد بررسی قرار گیرد. که در صورت بی توجهی گیربکس را دچار آسیب می کند.
تیم متخصص الو گیربکس یا سابقه 20سال فعالیت، در تعمیر گیربکس انواع خودروها فعال بوده و با بیش از 30 نفر کادر فنی، در تلاش است که  در جهت افزایش طول عمر گیربکس و سلامت آن در کنار مشتریان باشد.
تعمیر گیربکس، کار تخصصی است که در خودروهای لوکس و گران قیمت این امر بسیار اهمیت پیدا می کند.سرویس دوره ای و تعمیر گیربکس  خودروی خود را به مرکز فنی و تخصصی معتبر بسپارید.
الو گیربکس در تعمیر گیربکس انواع خودرو آلمانی مانند تعمیر گیربکس  بی ام و، پورشه و فولکس و اگن و بنز، تجربه سالها تعمیر و دوره های فنی را دارد.

عوامل زیر به صورت کلی در اعلام هزینه تعمیر گیربکس موثر است.

1-نوع گیربکس و نوع خودرو

تکنولوژی های به کار رفته در خودروها و گیربکس های آن متفاوت می باشد و با توجه به اینکه چه خودرو و گیربکسی تعمیر می شود هزینه آن نیز متفاوت می باشد.

2- میزان خرابی:

گاهی صدای غیر طبیعی گیربکس و خرابی آن حزئی بوده که با ست آپ کردن مجدد گیربکس حل می شود. اما اگر آسیب جدی به چرخ دنده ها و جعبه دنده وارد شده باشد تعمیر آن نیازمند زمان و هزینه بیشتری است.

3-سایش و از کارافتادگی دنده ها

در صورت سایش دنده ها و غیر قابل تعمیر بودن گیربکس لازم است که گیربکس تعویض شود که هزینه آن با تعمیر متفاوت است.

شماره تماسشماره تماس

سوالات متداول تعمیر گیربکس خودرو آلمانی

چرا گیربکس نیاز به تعویض کامل دارد؟

در صورتی که خرابی گیربکس به حدی گسترش یابد که دیگر نتوان با تعمیر مشکل را حل کرد نیاز به تعویض کامل گیربکس است. به طور مثال در صورت خرد شدن دنده‌های گیربکس باید به صورت اساسی تعویض شود.

هزینه خرید گیربکس چقدر است؟

به دلیل عدم تولید گیربکس در داخل کشور، قیمت خرید گیربکس به مراتب بالاتر از خرید سایر قطعات است. این هزینه برای خودرو بی ام و از 50 میلیون تومان شروع شده و ادامه دارد.

آیا روغن گیربکس هم نیازمند تعویض است؟

بله روغن گیربکس مانند روغن موتور نیازمند تعویض است. زیرا این روغن‌ها برای کیلومترهای خاصی تولید می‌شوند.

چه زمانی باید سرویس های دوره‌ای را انجام داد؟

براساس توصیه‌های کمپانی سازنده بسته به کارکرد زمان یا کیلومتر مشخص می شود. لازم به توضیح است که زمان استاندارد برای سرویس‌های دوره‌ای و تعویض روغن بین ۲۰۰۰۰ کیلومتر تا ۴۵۰۰۰ کیلومتر میباشد. از موارد دیگر تعیین‌کننده زمان سرویس شرایط رانندگی با خودرو است. به طور مثال هنگام ترافیک های طولانی دمای روغن افزایش می‌یابد و عمر آن کاهش میابد. به همین دلیل توصیه می‌شود شهروندان در کلان شهرها از 20000 تا 30000 کیلومتر سرویسهای دوره‌ای را انجام دهند.

چه مواردی از دلایل خرابی گیربکس به شمار می‌آید ؟

1- نگهداری غلط

2- انتخاب گیربکس اشتباه

3- تغییر در توان ورودی گیربکس

4- نصب نادرست و جایگذاری اشتباه کوپلینگ ها و اتصالات

5- روانکاری ناکافی و نادرست

6-این سرویس‌های دوره‌ای شامل چه مواردی می‌شود؟

سرویس‌ها شامل تعمیر گیربکس بی ام و، تعویض روغن گیربکس، واشر کارتر و فیلتر می‌باشد.

تعمیرگیربکس bmw