تعمیر گیربکس تیپ ترونیک 100% تضمینی

خدمات تعمیرگاه گیربکس تیپ ترونیک

334

مشاوره رایگان تعمیر گیربکس تیپ ترونیک

345r

مناسب ترین هزینه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک

345tg

یدک کش نیم بها تا تعمیرگاه الوگیربکس

certificate88

گارانتی خدمات تعمیر گیربکس تیپ ترونیک

تعمیر گیربکس تیپ ترونیک تضمینی

یکی از انواع گیربکس پرکاربرد در خودروهای مدرن، گیربکس های تیپترونیک هستند که نوع عملکرد آنها می تواند روند رانندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در صورت خراب شدن گیربکس تیپترونیک باید حتما سراغ افراد یا تعمیرگاه هایی بروید که نیروی کار آموزش دیده در اختیار دارند. این نمونه از گیربکس برای اولین بار در کمپانی های اروپایی مورد استفاده قرار گرفت و به عنوان یکی از جدیدترین انواع گیربکس در ماشین های اسپرت و لوکس شناخته می شد.
ساختار پیچیده گیربکس تیپ ترونیک نسبت به گیربکس معمولی (دستی) و گیربکس اتوماتیک باعث شده تا روند تعمیرات دشوار تری داشته باشند. علاوه بر این اگر هر کدام از قطعات داخلی این تجهیزات آسیب ببیند، باید با نمونه های اصل و اورجینال تعویض شود تا خودرو بتواند کارایی خوبی برای شما به همراه داشته باشد. پس می توان نتیجه گرفت تعمیر گیربکس تیپ ترونیک تضمینی نیازمند دسترسی به قطعات و تجهیزات یدکی گیربکس اصل و نیروی تعمیرکار حرفه ای و با تجربه است.

تعمیر گیربکس تیپترونیک

تعمیر گیربکس تیپ ترونیک در تهران

بسیاری از دارندگان خودروهای خارجی مجهز به گیربکس تیپترونیک در قسمت های مختلف ایران و خصوصاً تهران، همیشه برای تعمیر این قسمت از خودرو به مشکل برمیخورند. چرا که در ترافیک تهران ما همیشه شاهد آن هستیم که فشار زیادی به گیربکس خودرو وارد می شود و همین ممکن است به مرور زمان کاهش عمر مفید قطعات گیربکس یا کاهش کارایی آن را به همراه داشته باشد. 

پس ساکنین تهران که در زندگی روزمره خود از خودروهای داخلی یا خارجی مجهز به گیربکس تیپترونیک استفاده می کنند، باید حتما مرکز تعمیر گیربکس تیپ ترونیک در تهران را بشناسند. چرا که به این صورت در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانند در کوتاه ترین زمان نسبت به تعمیر گیربکس خودروی خود اقدام کنند. 

تعمیر گیربکس تیپترونیک

شماره تعمیرگاه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک 

امروزه افراد و یا شرکت های زیادی با تبلیغات گسترده خود به دنبال آن هستند که توجه مشتریان را به خود جلب کنند. اما تبلیغات گسترده و پر زرق و برق هیچگاه نمی تواند جایگزین کیفیت خوب شود. روند تعمیرات گیربکس تیپ ترونیک از حساسیت بالایی برخوردار است و کوچکترین سهل انگاری در زمان انجام کار باعث می شود تا در طولانی مدت مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری شوید.

مجموعه الوگیربکس تمامی تمرکز خود را روی تعمیرات گیربکس خودروهای خارجی با ساختار پیچیده گذاشته است. از همین رو نیروی انسانی آموزش دیده و لوازم یدکی لازم برای انجام خدمات تعمیرات گیربکس تیپ ترونیک را در اختیار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما می توانید با شماره 09122541178 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک

پارامترهای زیادی روی هزینه تعمیر گیربکس تاثیر می گذارند که بهتر است قبل از دریافت خدمات تعمیرات شناخت مختصری نسبت به آنها پیدا کنید.

اولین و مهمترین مورد، نوع مشکلی است که برای این نوع گیربکس بوجود آمده است. هر چه در زمان رانندگی به خرابی ها و نشانه های اولیه آسیب دیدن گیربکس بیشتر بی اهمیت باشید، به مرور زمان آسیب بیشتری به گیربکس خودرو شما وارد خواهد شد و در نهایت ملزم به پرداخت هزینه سنگین تری خواهید بود.

نوع قطعات یدکی و لوازم جانبی گیربکس نیز روی قیمت نهایی این خدمات تاثیرگذار است. به عنوان مثال وقتی برای تعمیر بخشی از گیربکس تیپ ترونیک سراغ لوازم یدکی تقلبی و بی کیفیت می روید، ممکن است هزینه ها متوسط تا حدی کاهش پیدا کنند. اما بدون شک در طولانی مدت این انتخاب به ضرر شما تمام خواهد شد. بسته به نوع و مدل خودرو نیز میزان هزینه مورد نیاز برای انجام تعمیرات متفاوت خواهد بود و در ادامه این موضوع را به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار می دهیم. 

هزینه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک خودروهای خارجی

در خودروهای خارجی، گیربکس تیپ ترونیک برای اولین بار توسط برند آلمانی پورشه تولید شد و در این خودرو مورد استفاده قرار گرفت. بعد از آن نیز کمپانی های دیگر مانند گروه تولیدی فولکس واگن و ولوو برای خودروهای خود سراغ این نمونه خاص از گیربکس رفتند.

این روزها خودروهای مطرح جهان برای مدل های مختلف سراغ استفاده از گیربکس تیپترونیک رفته اند که معروف ترین این خودروهای را می توان فولکس واگن، پورشه، لامبورگینی، بوگاتی، اشکودا، سئات و آئودی دانست.

 هزینه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک خودروهای خارجی به دلیل پیچیده بودن ساختار آنها و آشنایی کم متخصصین تعمیر در ایران، می تواند بیشتر از قیمت تعمیر گیربکس های معمولی یا اتوماتیک عادی باشد. همچنین دسترسی به قطعات یدکی اصلی و اورجینال دشوار خواهد بود. 

تعمیر گیربکس تیپترونیک

هزینه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک خودروهای داخلی

گیربکس تیپ ترونیک برای خودروهای داخلی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد، چرا که سازگاری آن با ساختار بخش های مختلف این اتومبیل ها اجازه استفاده راحت و بدون دردسر از این گیربکس را می دهد. البته حساسیت گیربکس برای عملکرد خودرو بسیار بالاست و به همین دلیل باید روند تعمیرات آن به گونه ای انجام شود تا در زمان رانندگی به مشکل برنخوریم. 

در مجموع می توان گفت هزینه تعمیر گیربکس تیپ ترونیک خودروهای داخلی کمتر است خودروهای خارجی است. دلیل این موضوع را نیز می توان در خاص بودن شرایط تعمیرات و مراحل عیب یابی و رفع عیب خودروهای جستجو کرد. اما به هر حال نمی توانیم به طور کلی بگوییم گیربکس های تیپترونیک خودروهای داخلی کم هزینه اند، اما قطعا در مقایسه با نمونه های خارجی هزینه های کمتری را به شما تحمیل خواهند کرد. 

تعمیرات گیربکس تیپ ترونیک انواع خودروهای داخلی و خارجی

یکی از نکات بسیار مهم برای دارندگان خودروهای مجهز به گیربکس تیپترونیک این است که اگر عادات بد یا نامناسبی در زمان رانندگی داشته باشند، می توانند آسیب های جدی به این گیربکس ها وارد کنند. همواره خرابی گیربکس با نشانه هایی همراه است و توجه به این نشانه ها اجازه می دهد بتوانیم عمر مفید این قسمت از خودرو را افزایش دهیم. اما اگر روند تعمیرات گیربکس تیپترونیک انواع خودروهای داخلی و خارجی را به تعویق بیندازید، در طولانی مدت مجبور به پرداخت هزینه های سنگین تری خواهید بود. به خصوص اگر گیربکس تیپترونیک آسیب جدی دیده باشد و راهی به جز تعویض آن نداشته باشید، ملزم به پرداخت هزینه های بسیار سنگینی خواهید بود که گاهی ممکن است از قیمت خرید یک موتور نو برای خودرو بیشتر باشد. 

سوالات متداول تعمیر گیربکس تیپترونیک

آیا روند تعمیرات گیربکس تیپترونیک با گیربکس اتوماتیک یکسان است؟

 خیر، متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی گیربکس تیپترونیک را انواع گیربکس اتوماتیک معمولی اشتباه می گیرند. 

هزینه تعمیرات گیربکس تیپترونیک چقدر است؟

بسته به مشکل بوجود آمده نوع قطعات و اقدامات لازم برای عیب یابی و تعمیر متفاوت است و همین پارامترها بر روی قیمت نهایی کار تاثیر می گذارند. 

برای تعمیر گیربکس تیپترونیک از کجا اقدام کنیم؟

 اولین و ساده ترین قدم برای شما این است که با متخصصین ما در مجموعه الو گیربکس تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت نمایید.

تعمیر گیربکس تیپترونیک